צירוף המילים מסיבה וקיץ, הוא צירוף מילים שמעורר בך אסוציאציות כמו: כיף, שמחה, אנרגיה, אור. אבל מסיבת קיץ של חברי "רצים עם אסף" זה מעבר לכך; מה יש ב D.N.A של הקבוצה הזו שהופך אותה לכל כך חזקה ומשמעותית ?

אם תשאל כל חבר בקבוצה המיוחדת הזו, הוא יאמר לך שהתשובה קשורה בחברי הקבוצה, "ההון האנושי" שמרכיב את הקבוצה הזו כל כך ייחודי שהוא הופך את הקבוצה הזו ליותר מקבוצה, זו מעין משפחה.

סיפור עם עתיק מספר על אב ולו עשרה בנים. שלח האב את הבנים ליער וביקש מכל אחד לאסוף מקלות חזרו הבנים והביאו כל אחד מקל. אמר להם האב: "בואו ואלמד אתכם משהו": לקח מקל אחד, ושבר אותו לשניים, ואמר : "מקל אחד נשבר בקלות". לקח את תשעת המקלות שנשארו עשה מהם ערמה אחת וניסה לשבור אותה ולא הצליח. אמר האב: "ראו, בנים יקרים, גם אתם כמו המקלות אם תלכו לבד יהיה קל לשבור אתכם, אבל אם תישארו יחד שום דבר ואף אחד לא יוכל לשבור אתכם לעולם, זה הוא כוחה של קבוצה.

אחרי שנתיים בקבוצה אני רואה כמה הקבוצה משפיעה עליי ואני עליה.

אם זה באימונים, כאשר את מתעוררת בבוקר (בוקר…. עדיין חושך בחוץ) והמחשבה הראשונית היא: אולי אחזור לישון? ומיד את  מבינה שאם לא תזיזי את עצמך מתוך השמיכה, תיאלצי להתמודד בעוד שעתיים עם הודעות מהמאמן ומחברים בקבוצה שחסרת להם, ותצטרכי למצוא איזשהו תירוץ (נו… וכמה תירוצים כבר אפשר להמציא?)

ואז את יודעת, כמה כח את שואבת מהקבוצה. סביר להניח שאם לא הייתי בקבוצה אז ודאי הייתי מוותרת לעצמי והייתי חוזרת לאזור הנוחות של הכרית והשמיכה. את מגיעה לאימון, ומדי כמה דקות את שומעת קריאת עידוד: "כל הכבוד", "השתפרת", "רונה, לא לוותר", "את צריכה מים"?

מסיבת קבוצה

ובאופן טבעי כאשר את מרגישה שייכות לקבוצה הזו, וכאשר נעים לבלות בחברת אנשים שמחים, בריאים, חזקים ומחזקים את מרחיבה את המעגל אל מעבר למפגשים באימונים, שהרי יש אימונים ביום שני וביום שלישי וגם ברביעי ובשישי, אבל זה כנראה לא מספיק.

נעים וכיף

מסיבת קבוצה "רצים עם אסף"

במסיבה של הקבוצה יש לנו הזדמנות להכיר את המעגלים התומכים של האנשים המדהימים האלו. בני ובנות הזוג שמאפשרים, ודואגים, ומחזקים אותנו בחיי היומיום.

העברנו עוד ערב נפלא יחד. ערב גדוש בשפע אוכל ושתיה, מתובל בהרבה חוש הומור ובאנרגיה טובה.

נשאר ליהנות מהתמונות ולחכות למפגש הבא