"רצים עם אסף"

הקבוצה משנה פניה, אנשים הולכים ( ואני מחבק ואוהב את כולכם וזה באמת בסדר ) ואנשים באים וזה אחלה. מחבק ומוקיר כל אחד מכם ומכן אשר "הביא את עצמו", רץ, עמל, התאמץ וחייך בכל בוקר מחדש; במהלך השנים עשיתי כל שביכולתי על מנת לתת לו להאמין בעצמו ואולי אף חשוב מכך, להאמין ברוחו וברוח הקבוצה ! Team spirit אז אל תדאגו, אני כאן לעוד הרבה שנים כפי שהתחייבתי עת בחרתי בריצה ובפעילות הספורט כדרך, דרך חיים, הגדרה עצמית ושמח שאתם אתי.

הקבוצה שלנו זו מתנה – "רצים עם אסף" רצה ובועטת כבר כמעט עשור ואני גאה בכולנו; חשוב לי להגיד לכולכם וכן, ברור, תיכף יהיה שיר . . .שאסור להפסיק לרוץ ! ברגע שמפסיקים לרוץ, הגוף נהייה כמו הנפש של זה שיוצא לפנסייה ולא דאג בזמן לתחליפים הולמים לכל הזמן שמתפנה לו. אז אני כאן, הקבוצה כאן ואנו אוהבים את החורף, הקיץ, הסתיו וכמובן את מה שעכשיו (לעולם לא בוטל אימון של הקבוצה !) וכאשר תרצו לחזור לרוץ, אל תתאמצו מדי לחפש את הבית שלכם – אנו כאן, מחכים לכם, מחבקים ואוהבים אתכם ואת הדרך הביתה אתם כבר תדעו . . . אז כאמור, נתחיל בשיר – אחד האוהבים עליי ביותר וכבר נחשפתם אליו, אריק קלפטון וסטיבי ווין ווד הכה מוכשר – "לא מוצא את דרכי הביתה", בבקשה: https://www.youtube.com/watch?v=VT-SFgkVlno

בהזדמנות זו ושבוע לפניי מחנה האימון – מבקש להגיד תודה גם לחברת SOLGAR אשר מפנקת אותנו (כבכל מחנה אימון) בסל פינוק למחנה האימון – הדר תודה !
אסף לב

רצים עם אסף – אימון הערב – מוי כייף . . .

רצים עם אסף

asafrunners

ניוז שבועי, בבקשה – 

אסף 

 

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

נייד – 8993137 – 052לוגו חדש