מוכרח, קצת תרבות – ספר !

אנחנו חייבים לקרוא, גם קצת זה נחשב! להחזיק את הספר, להתרכז בו, להתמקד, לחוש, להריח, להרגיש וכל שכן כאשר יוצא ספר שכזה, על החיים שלנו, של ההורים של מרביתנו, ארץ ישראל של ימי הקמתה הדרמטיים

פשוט מרגש שנופל לך כזה ספר מדהים ליד; ההורים שלנו, פחות או יותר בני 70 ביום, כמוהם כגיל המדינה שלנו חוו כאן קשיים לא מעטים. תחשבו על זה – "מעברות", חיים בתוך אוהל, הקצבה של אוכל, חוסר בטחון אישי, תעסוקתי וכללי וחמור מכל זה, הם "נגדעו" מהחיים שהיו להם קודם . . תרבותית, כלכלית ואפילו השפה וכל שכן, התרבות נדרשו לביצוע שינוי ומהר. כור ההיתוך אותו דרש בן – גוריון הותיר המון פצעים פתוחים – עד היום – בתרבות שלנו והם לובשים ופושטים צורה בחייו של נורי, בן 16 אשר הוריו שולחים אותו לקיבוץ ואז לירושלים ובתחינה אחת – "תוציא אותנו מכאן לירושלים" וכן, נורי שלנו בן 16 בלבד . .

 running and reading

running and reading

                         מתי טל – ספורטאי

רצים עם אסף - קבוצת ריצה יפה!

                             רצים עם אסף – קבוצת ריצה יפה!

כבן ל"משפחה מעורבת" – אבא שלי עלה מעיראק (בכלל היה פעם לוי . .) ואימא שלי עם הורים מליטא ואוקראינה ובכלל, כיהודי, צמא לידיעת ההיסטוריה הכה קסומה ומורכבת של העם שלנו וכחובב כתיבה מושחזת, מדויקת וסנטימנטלית, מצאתי בספר זה המון דברים מרגשים, אותנטיים וכאלו שמחזקים אציל את ההבנה שטוב שאין לי טלוויזיה בבית; מכאן זה אתם, לשיקוליכם: "נער האופניים" – אלי עמיר מומלץ בחום! !

תמונה שמצאתי על המחשב ואהבתי, נכון . .

תמונה שמצאתי על המחשב ואהבתי, נכון . .

ובכל זאת, קצת פייסבוק ו אינסטגרם ובמילים אחרות – למה בחרתי לחיים מקצוע כמאמן ? מאמן לחיים – תראו כאן, זה שלכם, זה אתם: תראו אתכם . .  . סומכים על המאמן שלכם, על המדריך שלכם לתרגיל קצר זה, סומכים על עצמכם – רצים בעיניים עצומות~~ תנועה, שלד, נפש, מקצב ותנועה – נפלא! !

מתוך האינסטגרםhttps://www.instagram.com/p/Bwn2V3jn6wP/

מתוך פייסבוקhttps://www.facebook.com/asaf17ran/videos/1053582698363786/?t=5

אריאל שקולניק

מגזין ריצה – "רצים עם אסף" בבקשה

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש