קבוצת ריצה מקסימה !

קצת חופש, קצת ריצות, המון שמחה וכיף עם חברים, ילדים (רוב הזמן) ובכלל, מוקירים, נהנים, חוגגים וברור, רצים, פעילים ואנרגטיים; שבוע מקסים "רצים עם אסף", חברים, קוראים, המון חג שמח, אהבה, בריאות ואנרגיה מעולה לכולנו ! יום שלישי הבא אימון חג בים – לא להחמיץ !

בואו נתחיל מהדבר החשוב ביותר בו אני עוסק, לא ספורט ולא ריצה, אלא אושר !

אז מודה, לא תמיד הייתי שם . . לקח לי המון זמן להגיע לשם . . תקשיבו בהרצאה איך הפרופסור המוערך מדבר על המוות של אבא שלו בגיל 14, לי זה קרה בגיל 8 וכן, זה משאיר עקבות וצלקות למשך המון שנים ובכל זאת, אין לנו דרך זולת האושר, החתירה אליו וכמובן שמירה עליו וטיפוחו. אז כן ומודה מאז הגעתי בחיי לנקודה מסוימת של אושר שטוב לי עימה ובדיוק אותה ובדרכי אני מנסה להנחיל אותה הלאה – אנשים מחייכים, שמחים, אנרגטיים, מוקירי תודה וכמובן, בריאים ומשמשים השראה ודוגמא אישית לילדיהם.

אז היום אפנה את הבמה ולא אכתוב לכם את דעתי על כך, אלא אפנה אתכם פודקאסט (הסכת) הנהדר של דודו ארז עם האדם המעניין ביותר שפועל היום בארץ פרופסור יורם יובל (כן, הנכד של פרופ' ישעיהו לייבוביץ') ושוב, זה שייך ל"כאן" של ערוץ 11 ולהאזנה ברכב 101.5 f.m תקשיבו, חלק תרשמו ואם לא הספקתם, תשאלו אותי אשמח לנדב תרגום לגישתי, בבקשה לחצו על הקישור הכחול להאזנה: בין לבין השיחה הקולחת תשמעו שיחה על "קיימות" ועל מצב כדור הארץ.

מילה אחת, לגישתי אני חייב ולפיה, הים שלנו, הים התיכון מהווה את אחד ממקומות ה "נוגדי מצב רוח שלילי"  ומהווה מקור של אנרגיה, התחדשות, שלווה, שמחה וחיבור שלנו אל עצמינו. כך שבכל פעם שאתם מרגישים מעט ירידה במצב רוח הכללי "צאו אל הים" וברור, עדכנו שעובד. יום מצוין לכולנו.

מגזין שבועי מלא – בבקשה: 

 

אסף

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש