"רצים עם אסף" – קצת לפני 4 בבוקר אני קם וכבר העורב ליד הבית שלי מתחיל לשיר / לקרקר / "לא ברור למה ציפורים מצייצות בבוקר" נזכרתי בפרופסור מסביר "שאלות שאין להן תשובות" ואני אומר לעצמי שהוא מבסוט לקום לעוד יום חדש ונהדר ואני מתארגן לקראת אימון הבוקר הראשון שלי . . .

2 כוסות מים עם נענע, מתיחות על שטיח, קפה שחור, עוגייה קטנה ופחות טעימה ("לוטוס") ואני מוכן לאימון הבוקר; יורד למטה, כבר כמעט אור ואני תמיה היכן כל האנשים ? קיבלנו עוד שעת שינה ואין אף אחד למטה ? למה אנשים לא מנצלים את השעה מתנה הנוספת או כיצד הם מנצלים אותה ? לעוד שעת שינה ? לא חבל ? לאדם, כנראה, כך אני מגלה וביתר שאת בשנים האחרונות קשה לדחוק בעצמו עוד קצת . . טיפה יותר . . אלא אם אין בפניו ברירה וכולכם מכירים את fight or flight ואני רץ ורץ טוב עם בן זוגי לאימון ומודה על כל מיני דברים, חלקם טיפשיים לגמרי וחלקם מעוררים בי מחשבות ותהיות נוכח מה שכתבתי ממש עכשיו.

מחנה אימון כרמים 2108 – 

חוויה בלתי נשכחת של חברות, אחווה, קבלת שבת, עיסויים, טבע, מדיטציה בטבע, ראובן מילמן 1, הרצאה מדהימה של אריאל "מעסה הבית" על שירותו ביחידת ההצלה של צ.ה.ל. סלט ירקות מדהים של קודקוד קדושי (אורגנו . .) ושיח אינטלקטואלי של יואב ובנוסף וכמובן, מרחקים מדהימים שהספקנו לעבור – מעל 60 ק"מ, בריכה, ז'אקוזי, קבלת שבת וכן, לחכות עד צאת השבת ורק אז לצאת לביתנו וכן, ביטון 1 – חוויה והמון תודה לכל מי שעמל עמי בחודשים האחרונים על חוויה מופלאה זו – תודה !

מחנה אימוןIMG-8798IMG-8786IMG-8821 IMG-8794 IMG-8839IMG-8800IMG-8808 IMG-8835

                                                         עוד קצת על "הווית המחנה" ממש כאן, לחצו על הקישור ותצפו דרך פייסבוק פייסבוקנמשיך –

אז, לכבוד שעון החורף והחורף שאולי יבוא . . . אתם תשמרו על רמת "מוכנות" וכן, כל פעם שאני הולך לקנות לי נעל חדשה זה נגמר במבצע, אז צחי היקר (זכרו, רץ של 30 דקות וקצת ל 10 ק"מ – ראה כבר הכול בתחום) "פרו ראנר" יעשה לנו מבצעים מטורפים של כמעט חצי מחיר על המון דברים + הביגוד שלו זה משהו אדיר – ( inov 8 ) ויש לו ברוקס, מיזונו, הוקה ועוד . .

ציוד ריצה - פרו ראנר

אתם רק תגידו "רצים עם אסף" בכינרת 13 בני ברק והנייד שלו לתיאום: 6668124 – 054. אגב, הכי נוח להחנות בקניון ר"ג ולעבור את הכביש לשם.  פרו ראנר

unnamed

מעבר לזה, לכל מי שלא הצליח לפתוח את הסרטון המדהים ששלחתי אז הנה הוא שוב – Give me your best ומיצוי עצמי כאשר המאמן חלק מההוויה, הוא מביא את הספורטאי אל "מעבר ליכולות שלו" – פיזיות ונפשיות וברור, זה כל הקסם וזו השראה אמיתית: "אני יכול לסמוך עליך" ? "אני יודע שזה כואב לך . . תן לזה לשרוף . . תמשיך את Death Crawl ואל תוותר ואל תאכזב אותי"; מקסים ומעורר השראה !

 ניוז שבועי – בבקשה: 

 

אנרגיה טובה מאוד, אסף 

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

נייד – 8993137 – 052לוגו חדש