אז עליתי על המשקל שלי והוא ממש מדויק ונחרדתי! לא האמנתי! החלפתי בטריות, לחצתי עליו קצת לשנות את הגובה שלי והוא בשלו: המשקל הכי גבוה שהייתי בחיים שלי; לא כיף; אכלתי עוד כמה חתיכות עוגה, זה מה שיש לי בערך בבית זולת ירקות שנמאס לי כבר לאכול אותם והתקשרתי לספורטאי עילית – מאמן אותנו לעתים ואת הקבוצה החדשה של ימי שלישי בערב הלא הוא . .  דוד צ'רניך ואמרתי לו, יאללה בוא – נצלם תרגילים לבית, כולם בבית וחייבים לעשות משהו. . .זה מה שיצא: תיהנו, תתרגלו – "תרגילי חיזוק לבית בימי קורונה"!! 

כמו – כן, מצרף אליכם את תרגילי כפיפות הבטן המתקדמים! אנא שימו לב שזה לגיטימי לא להצליח לעשות הכול! תנוחו מדי פעם בתוך הסט – זה קשה מאוד, יודע, הבטן "שורפת" וזו הרגשה מדהימה, תעצרו לכמה שניות ותמשיכו . . .

כפיפות בטן למתקדמים – לחצו כאן

אומנות או שנמות . . . כמה שאני אוהב את זה – סוג של "מלחמה" בארצות הברית של אמריקה, סוף שנות ה 70 של המאה הקודמת – ללכת מסופר או "פרא" – ניל יאנג אבי תורת הגראנג' עם הסופר גרופ הראשונה של הזמן המודני: קרוסבי, סטיל, נאש וכן, יאנג; תיהנו – זה אדיר! שומעים את נירוונה, פארל ג'אם, סאונד גרדן שייולדו קצת אחריי נכון ? מתוך מופע איחוד לביצוע משנת 1969 – הייתה שנה טובה כשנולדתי. 

כמעט "מלחמת אזרחים" באמריקה של סוף שנות ה – 70 של המאה הקודמת סביב העניין של "איך לחתוך את השיער" . . .  

ימים טובים ובריאים, בהצלחה רבה, לכל שאלה אנו כאן!

ימי שלישי בערב – קבוצה חדשה יחסית: "רצים עם אסף" – בהדרכת ספורטאי עילית: דוד צ'רניך: תתחיל לפעול מלא ברגע שיאושר . . .

 

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטגרם מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש