יום רודף יום, הגשם הולך ומתמעט – הקור הולך ומתגבר – ומתחילים לראות סימניי חצבים המבשרים את האביב ותיכף יהיה פסח ומה נעשה שי לחג (עשיתי משהו מקסים – בהכנה, אבל אל תגלו)? ובכלל איפה נעשה את החג? ומה יהיה . . . והכול קורה מהר ורק חשוב לי שתשימו לב שאתם נהנים מהדרך! בכל בוקר מחדש, אתם מודים, רצים, מחייכים ומוקירים תודה על כל הטוב שנפל בחלקנו;

אז בואו נתחיל כמו שנגמר האימון הכה חשוב של יום רביעימדרגות רבות וחיזוקי רגליים ו"רק" 7 ק"מ ריצה כולל הליכות ושיחות מעניינות ולעתים נוגות אך בהחלט מפרות. אז קחו את אחד הקטעים האהובים עליי עוד מימים ימימה וכן ואל תגלו לאף אחד אבל זה שיר המדיטציה שלי – קצת מעל 13 דקות של קסם טהור, אשר בכל בוקר מחדש עת השמש זורחת אני מתחבר אל הקסם הזה וקחו לכל אחד ואחת מכם ומכן את הזריחה הקסומה הזו – בבקשה, הנה זה מגיע:

לזרוח – מילה מופלאה בכל בוקר מחדש וכן וברור, תקשיבו למילים הראשונות של הקטע – זוכר איך היית כשהיית קטן . . . פינק פלויד!

אימון  חשוב ביותר – רביעי בוקר: מדרגות והרבה ובקצבים גבוהים עם חיזוקי רגליים כמעט לאורך כל האימון~

רצים בשרון! מוקדם בבוקר! זוהרים וזורחים בכל בוקר מחדש - "רצים עם אסף"

רצים בשרון! מוקדם בבוקר! זוהרים וזורחים בכל בוקר מחדש – "רצים עם אסף"

רצים עם אסף

היפות והנכונות!

רצים עם אסף (2)

רצים עם אסף (3)

רצים מוקדם בבוקר

רצים עם אסף (6)

אימון שישי – וואו כמה קשה שהיה!

אימון ארוך ועם קצב גבוה~ מבינים ? בדרך כלל ארוך זה בקצב קל והפעם זה היה ארוך ובדופק של מעל 90 אחוז עם הפוגות של דקה ועד שתיי דקות במעברים בין כל מרחק. הרצון לעצור, לומר "עד כאן" גובר מצד אחד ומצד שני המרחק "התובעני" הולך ומתקצר . . זאת ועוד, ריצה בפארק הירקון הינה שטוחה ומהירה ואין בה את "השיפועים" והעליות של השרון. בקיצור היה נדיר ומאוד, מאוד מקדם! עכשיו, כן, מנוחה, שבת שלום ושבוע מנוחה בריא לכולנו.

רצים בפארק וקפה משובח ב"ארקפה"

רצים בפארק וקפה משובח ב"ארקפה"

אימון של ערן

גרף ריצה של ספורטאי

תוכנית אימון דו – שבועית: "רצים עם אסף"

אנרגיה טובה, אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש