"רצים עם אסף"

שוב מגיע יום שלישי (הזמן טס וחייבים בכל יום ליהנות ו / או ליצור משמעות בצורה טובה יותר . .) ואני שוב על הניוז עם הדברים שהעסיקו אותי השבוע; ובכן, ההרצאה של הפילוסוף דוקטור שמעון אזולאי הייתה מדהימה  – יעידו חבריי הקבוצה וחבריי שבאו – ובתור אחד שכבר שנים מספר לומד ומלמד את התחום ממליץ עליה בחום רב !

הוא כה מדויק, ישיר, מסתכל למציאות בעיניים ודן בנושאים מורכבים של הורות, טכנולוגיה, אושר, משמעות וה"עקבות" שאנו משאירים כאן. מומלץ בחום וכאן בחרתי להביא אותו בדיון עם בני נוער על אחד המשלים החשובים והמשמעותיים שמעצבים את חיינו ואת השקפותינו עד ימינו אנו, "משל המערה" של אפלטון" על דמוקרטיה, חוכמה, "העיניים בהם אני מביט על המציאות" ומה בעצם חשיבותו של הידע. תנו הצצה, אולי תחכימו, לכו תדעו: 

משל המערה של אפלטון

 

וברור, אהיה חייב לחבר את ההרצאה הנהדרת לספורט ולפיה להגיד לילד "כל הכבוד" על דברים בסיסיים לא תיצור מוטיבאציה כנה לפעולה, להתקדמות, לשאיפות גבוהות ובשפתו, ליצירת משמעות ! וכאן נכנס העניין של "המאמץ", הקושי להשיג את המטרה, המשמעות של הדרך, המאמץ והקושי שיהוו את הדרך לאורך מסלול החיים, לימודים, צבא – האם הצבא לא יוצא למלחמה נוכח חשש שלנו "מהמחיר", מהיכולת או ממשהו אחר ? אז כאן, ישנו את אחד הסרטונים הטובים של השנים האחרונות – עבודה קשה, מדויקת ועקבית ! זה המפתח בחינוך, בהישגים ובחיים וברור, לגישתי ולמסלול חיי האישי – אל תפחדו מכישלונות כל עוד אתם נאמנים ודבקים בדרך שבחרתם. דיברתי מספיק, תנו צפייה – זה חזק, מדויק וכמובן, מעורר לפעולה: 

סרטון מוטיבאציה משובח !

ניוז שבועי בבקשה – 

אסף

אנרגיה טובה 

 

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

נייד – 8993137 – 052לוגו חדש