ימי "נגיף הקורונה",

ספורטאים, חברים יקרים: כן, עניין "הקורונה" הולך (כנראה) ללוות אותנו בתקופה הקרובה ויש ונראה שזה אכן ישנה חלק ממה שהורגלנו אליו בעבר וקטונטי מלחזות את העתיד שכן הנבואה ניתנה לשוטים ובכל זאת, יש ונראה כי מה שהיה הוא לא מה שיהיה ועל כל אחד מאתנו לנסות להתאים עצמו למציאות מתהווה וחדשה זו וכן, אני מנסה, משתדל . . .

יום שבת – כותב קצת ברשתות החברתיות: פייסבוק: https://www.facebook.com/asaflev17 ימי קורונה, שבת, החיים וכמובן, הילדים.

אבא והילדים

אבא והילדים

 

ציוד, ביגוד וגרביים: יש אצלי עוד כמה פריטים למי שרוצה ציוד איכותי ביותר ובמחיר נוח לגמריי:

מדי קבוצת רצים עם אסף

מדי קבוצת רצים עם אסף

גרבי רצים עם אסף

INOV 8 "רצים עם אסף"

יום ראשון 18:00 אימון ZOOM

עם דוד צ'רניך המצוין, מחר, יום ראשון בשעה 17:30 נשלח קוד לכל הנרשמים ושימו לב למחיר שיש לחבריי הקבוצה – רק תבואו, אנו, מאמנים, הכי אוהבים שבאים ספורטאים לאימונים וכן, מנסים גם להחזיק מעמד כלכלית למען נוכל להמשיך בעשיית האימון . . .

אימון ZOOM מקצועי לקבוצה - יום ראשון!!

יום שני 05:30 אימון קבוצת הבוקר: אלו מכם שנצמדו לתוכניות האימון שלי אולי הופתעו – ואולי לא – לזהות אפילו התקדמות גם בימים אלו ואכן, שאפו גדול לכם ובואו נמשיך ותנו דגש לאימון הזה ושוב: שימו לב להנחיות וכרגע מותר להבנתי עד 500 מטר מהבית וכל אחד לגישתו, פרשנותו, 500 מטר קו אווירי, ימי וכדומה, האימון: 10 דקות חימום קל, עצירה מוחלטת! מתיחות, סיבובי אגן, צוואר וכתפיים ואז . . .5 פעמים 300 מטר 90 אחוז יכולת על 5 פעמים 70 אחוז מהיכולת (נכון אין התאוששות מלאה וההפוגה היא לדקה בדיוק) ואז 10 דקות קל ואז: 4 פעמים 400 מטר על 80 אחוז דופק עם 4 פעמים על 60 אחוז דופק (נכון, קצב אטי יותר בהתאוששות של דקה בדיוק); 1.5 ק"מ שחרור והשלמה לכדי 10 ק"מ. אימון חזק ומומלץ בחום! שאלות – לדבר אתי מחר בפון.

יום שלישי 18:30 קבוצת הערב המתחדשת (בעיקר מתחילים) של ימי שלישי: תבוא הודעה בווטאפ מה ניתן לעשות, בהתאם להנחיות ובכל מקרה – תפנו לכם את השעה הזו בשבילכם! האמינו לי – זו שעת קסם שבועית וכן, מי שרוצה להצטרף לקבוצת ווטאפ זו, נא להודיע לי בפרטי.

יום רביעי 05:30 אימון קבוצת הבוקר: 12 ק"מ לאלו שבכושר ורצים: 3 ק"מ קל, 1 מהיר, 1 אטי (40 אחוז – על גבול ההליכה), 2 מהיר, 2 אטי, 1 ק"מ על הקצה! 2 ק"מ קל!! לדבר אתי על קצבים. 9 ק"מ לאלו שפחות רצים ופחות בכושר: 2 ק"מ חימום – עצירה למתיחות, 2 ק"מ מהיר, 2 ק"מ קל, 1 ק"מ מהיר, 1 ק"מ קל – 1 שחרור

נוער על הספקטרום האוטיסטי (אספרגר) – High functioning autistic – כל כך גאה בהם, כל כך רוצה לספר לכם כמה אני נהנה לעבוד איתם; השבוע שיחקנו כדורגל ותרגלנו הקפצת כדור, בעיטה בשתיי הרגליים, עצירה על בית החזה – היה להם הכי קשה !!! וככלל, תרגלנו את השליטה בגוף, הפקודה מהמוח לגוף, התגברות על הפחד, אמונה בגוף, צפייה מתי הכדור יגיע אלינו ולאן אני רוצה לכוון אותו . . . חוויה, אין מלים והלוואי ואוכל להמשיך לעשות זאת. 

נוער על הספקטרום האוטיסטי (אספרגר) - מחויבות לאימון, למאמץ, למאמן ולדרך!

נוער על הספקטרום האוטיסטי (אספרגר) – מחויבות לאימון, למאמץ, למאמן ולדרך!

כמעט סיימתי – מחויב לתרבות, אומנות, רגעי קסם, מוסיקה:

זוכרים שהתארח אצלנו לפני כשנה . . . סחתין עליך חמי רודנר – תמיד עדכני ולעתים אף "משיג את המודה . . ."

 

אהבה, אסף

מאמן נוער על הספקטרום האוטיסטי – High functioning autistic – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

גם ובמיוחד ב"ימי נגיף הקורונה" – צאו החוצה, תלכו, תרוצו, העיקר תצאו ובהתאם להנחיות!

8993137 – 052 באהבה, אסף

לוגו חדש