"רצים עם אסף" – ימים יפים ! 

איזה כיף לרוץ ולחוות עמכם את כל הטוב הזה שנפל / נגלה בחלקנו; שיר: "קום והתהלך בארץ" – בבקשה, תיכף נתחיל: www.youtube.com/watch?v=wqOdPKo-79U אנרגיה טובה, מועדים לשמחה וקחו קטע נחמד שמצאתי במגזין האהוב "חיים אחרים", כתבה אותו המתקשרת ענת נוי עזריאלי (לא מכיר אותה) : 

"בחודש זה אנחנו בתפר שבין ישן לחדש וזה קורה עוד ועוד מכיוון שהשנים האחרונות מעודדות ודוחפות לפרידה מהישן (אישית, אני מאמין בדואליות בין הישן לחדש – למשל, השיר הנהדר המצוין מעלה או לימפ ביסקיט של שבוע שעבר ב"חדש"). זהו תפר בין מה שקופא על שמריו לבחירה בהתחדשות. בניגוד לטבע שיודע לייצא לעצמו נתיבי צמיחה חדשים על הטבע הרגשי של האדם השתלט ההרגל ! וכשקיים הרגל מתקיימת תנועה במעגלים סגורים. תנועה במעגלים סגורים תיעצר מבחינה מודעת או מתוך סבל. הטבע מזכיר, דוחף ומעורר להתחדש. כאן יש לעצור, לשים לב ולהבדיל בין התחדשות טכנית להתחדשות ערה ומודעת". החלק הראשון של הפוסט שלה, יפה נכון ? בקרוב אימון שטח / טבע ארוך . . 

קצת תמונות מהאימון המקסים שלנו בטיילת ת"א, ערב חג שני – ניוז שבועי – ממש כאן למטה:

הייתה לי הרגשה שנפגוש היום את רופא השיניים האגדי שלי וכמה כיף שאפשר לדבר / לחבק אותו ולא לשכב על הכורסא שלו עם דמעה בעין (פוחד בעולם הזה מבורא עולם ומרופאי שיניים – אפילו שהוא גאון וסופר עדין, ברמה של אח . .), כן, תודה דוק סולי יקר, מרשה לעצמי לחייך בפה מלא !

קבוצת ריצה בכפר - סבא

ד"ר סולי ברגמן

שרית כרמל

רצים עם אסף - חג שמחIMG-0821 IMG-0826 IMG-0844 IMG-0846 IMG-0847

רונית חצרוני ויעל בלוךאלון גרינברגר


IMG-0857 IMG-0859IMG-0862 IMG-0863 IMG-0864

 

ניוז שבועי – "רצים עם אסף" 9 לאפריל 2018 – 

 

אסף לב

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב

ויש גם אינסטוש מדליק

מאמן מנטלי – ליצירת קשר לחצו כאן

8993137 – 052

לוגו חדש