מחנה אימון – מסיבת קבוצה – "רצים עם אסף"

אז כך, 24 לחודש אוקטובר, יום חמישי נצא מביתי ונשים פעמינו דרומה: מחנה אימון – אילת. ממש בדרומה של העיר אילת ליד המצפה התת ימי נתמקם במלון פרימה מיוזיק ונתחיל את מחנה האימון במנוחה! טלפונים ניידים בנוהל של השנים האחרונות נסגרים ומופקדים בחדר של המאמן אשר גם הוא, סוגר את הנייד. בשעה 16:30 נצא לאימון נחמד של שעה עם קצת עליות ונסיים אותו בחוף הים עם בירה ובריזה של גן עדן. . כך יתחיל "מחנה אימון אילת 2019" ושוב, צריך התחייבות של כמות המגיעים שכן זה בית מלון והם ביקשו סדר כולל שמות.

סרטון משנת 2017 עת כבשנו את הר שיפון: 

השיפון בידינו . . .

אנו יוצאים כבר כמעט 10 שנים למחנות אימון וחופש! האמינו לי שזו חוויה מדהימה, כייפית, מיוחדת, מעצימה, מדבשת וכמובן – כולכם תהיו בשיא היכולת שלכם בתום מחנה האימון.

קבוצת ריצה

קבוצת ריצה: כפר סבא, הוד השרון וחזרה

אימון ריצת בוקר - רצים עם אסף

ריצת בוקר – "רצים עם אסף"

אימון אינטרוולים

אימון אינטרוולים – אישי – אצטדיון; יואב (הרבה מזל טוב) עומד בכל דרישות האימון ואני, קצת פחות; מפשל ב 2000 מהיר (תוך יומיים אתקן ביצועיי)

קבוצת ריצה

קבוצת ריצה קשובה ושמחה: מטרת האימון הושגה במלואה: 60 דקות ריצה, הקפת כ"ס! בוקר טוב

מסיבת קבוצה – מרגש מאוד! קבוצת הריצה המהממת שלנו "רצים עם אסף" סגרה עשור של פעילות ! והיא ממשיכה לרוץ קדימה עם אנשים מדהימים שכמותכם! מרגש, אמיתי! אז המון תודה לענת וצביקה על אירוח מקסים ולבבי וזכרו תמיד: מחנה אימון, מסיבת קבוצה, אימון בים, מדרגות או שטח, העיקר להיות ביחד, קבוצה – אוהבת, מפרגנת, תומכת – משפחה מבחירה! תודה לכולכם! 

מסיבת קבוצה

מסיבת קבוצה 2

מסיבת קבוצה 3

מסיבה - רצים עם אסף

שיר, תוכנית אימון ונמשיך . . .

מדהים לחשוב שעברו קצת למעלה מ 30 שנה עת אומניי העולם התאחדו למען הרעבים באפריקה וריגשו אותי אז כשם שהיום אני מתרגש מהמוסיקה הזו – מהכישרון, מחויבות וכן והכי חשוב מהמקצוענות! לעסוק במה שאתה הכי טוב בו, אז היום ובכלל. למעלה מזה, תקשיבו לקטע המדהים הזה (היה אצלנו כבר אבל אני ממש אוהב אותו), הקשיבו למונוטוניות של התיפוף והגיטרה המלווה אותו (הקצה קוראים לגיטריסט) וזה אומנות כמו שדניאל אומר: "לשבת על הקטע" ובונו, כן בונו – מהפרופורמורים הכי טובים שהיו לנו . . . "תנו לזה לזרום . . ." כפי שהוא שר כאן; תיהנו, משובח מאוד. אגב חדי העין והאוזן ישמעו כאן כמה מילים / ביטויים מתוך לו ריד וגם מ הסטונס של ג'אג'ר

מהטובים EVER

 

בשמחה ובתודה,

אסף לב

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש