זה לא הקורונה הייתה "המנטרה" שליוותה אותי בחודשים האחרונים ומודה – לי כמאמן מנטאלי וגופני וכמאמן נערים על הרצף האוטיסטי ובכלל, "עניין הקורונה" היה משהו אחר מהרגיל… רגע, מה זה "רגיל", מי מאתנו "רגיל" ? ?

אז אני, עת הבנתי שזו לא הקורונה ו / או כוח כזה או אחר שיקבע לי, על גורלי וזה רק אני, בכוחותיי שיביא את עצמי לאן שאני רוצה להגיע והן זה שיותר ויותר אנשים רצו "לצאת החוצה" ושוב, תודתי לפרופסור גמזו אשר השאיר את הספורט – התנועה מחוץ לתחומי הסגר (גמזו הוא מרתוניסט והכי מבין לליבנו) ולבסוף וכמובן, אתם! אותם אנשים אשר מקבלים את הדרך ולפיה, כל מי שיקום מוקדם בבוקר, יעשה משהו בשביל עצמו ויזיע לשם כך, הרי שיהיה מאושר יותר ובכך יפרה גם את סביבתו! 😊
קבוצת ריצה כפר - סבא השראה!! שמחה!!

קבוצת ריצה כפר – סבא השראה!! שמחה!!

ושוב וזכרו: תנועה זה עוצמה! זה כוח וזו זכות – מתנה שיש לנו במורכבות החיים של המאה ה 21🚴‍♂️ אני רוצה לשתף אתכם בסרטון שקראתי לו "זו לא הקורונה!" לצפייה לחצו כאן מטה:

זה לא הקורונה! אנו כאן כדי לנצח!!

קבוצת ריצה כפר - סבא💛💙💙

קבוצת ריצה כפר – סבא💛💙💙 תנועה וחברה = חברים!! שיא העוצמה הכוללת !!

וחלק ב':

זה לא הקורונה – חלק ב'

הרבה פעמים האתגרים הם חיצוניים, והרבה פעמים, אני רואה כמאמן מנטאלי, את האתגרים הפנימיים – שהם לא פחות אמיתיים ולעיתים הרבה יותר משמעותיים להתגברות מאשר כל גורם חיצוני. בעבודתי – שליחותי עם ילדים ונוער בכלל ונוער אוטיסטי – "צרכים מיוחדים" בפרט (אספרגר, אוטיזם בתפקוד גבוה) אני רואה את האתגרים ואת חשיבות מתן העצמאות וההעצמה שמאפשרים להתמודד לא רק עם החיצוני, אלא עם כל הקשיים הפנימיים.
ובשיח על עצמאות ועוצמות, יש לי עבורכם סרטון נוסף:

הספקטרום האוטיסטי: עצמאות = עוצמות!

אז עכשיו יום ראשון, רוב מגבלות הסגר הוסרו ואנו מתחילים שבוע נפלא של פעילות אשר יסתיים ביום שישי בקיבוץ שפיים – בוויז: "הגן בשפיים" וממש לקראת סיום האימון נתפנק בקפה, בירות ומה שבא לכל אחד מכם ומכן בתום האימון על הדשא אצל זוגתי היפה, נועה.

לסיכום:

הכול נמצא בנו! המשיכו להאמין בעצמכם, לפתח, לחדד ולדייק יכולות למען בסופו של יום ומעט לפני שנעצום את העיניים נוכל להסתכל בסיפוק על היום שהיה לנו ולהרגיש גאים, שמחים, מאושרים על חלקנו כאן ומודה, בשנים האחרונות אני אפילו הולך לישון "נרגש" נוכח עיסוקי – שליחותי כאן, על פני האדמה.

אנרגיה טובה, תודות 

אסף לב

מאמן מנטאלי וגופני להשגת יעדים

מאמן לנערים על הרצף האוטיסטי