זה לא הקורונה (דלתא, אומיקרון ואחרים . .) הייתה "המנטרה" שליוותה אותי בחודשים האחרונים (כבר מעל שנתיים . .) ומודה – לי כמאמן מנטאלי וגופני וכמאמן נערים על הרצף האוטיסטי ובכלל, "עניין הקורונה" היה משהו אחר מהרגיל… רגע, מה זה "רגיל", מי מאתנו "רגיל" ? ? אישית, אני, אסף, החלטתי – הבנתי שזו לא הקורונה ו / או כוח כזה או אחר שיקבע לי, את גורלי וזה רק אני, בכוחותיי שיביא את עצמי לאן שאני רוצה להגיע

ושוב, תודתי לפרופסור גמזו (הפרויקטור הראשון) אשר השאיר את הספורט – התנועה מחוץ לתחומי הסגר (גמזו הוא מרתוניסט והכי מבין לליבנו) ולבסוף וכמובן, אתם! אותם אנשים אשר מקבלים את הדרך ולפיה, כל מי שיקום מוקדם בבוקר, יעשה משהו בשביל עצמו ויזיע לשם כך, הרי שיהיה מאושר יותר ובכך יפרה גם את סביבתו! 😊 הקשיבו כאן לפודקאסט שלי על "מיוחדים", "שונים" ובכלל, כל הקשור לעבודתי כמאמן אנשים עם "צרכים מיוחדים" הספקטרום האוטיסטי – פודקאסט מספר 5 📣🔈

ועכשיו, כמעט כולנו מחוסנים * פעמיים ואולי וצריך להגיד מילה טובה לראש הממשלה המכהן בנימין נתניהו על אשר דאג וצלצל למנכ"ל פייזר כ 30 פעמים ביום. . . על מנת שישראל תהיה הראשונה להתחסן ולצאת ממשבר הקורונה מחוזקת ובריאה; ואנו, אנחנו, חזקים מתמיד מתאמנים במרץ והפעם לקראת היעד של "מרוץ הרי הגעש ברמת הגולן" וכן, מודים על כל הטוב הזה – אושר וכושר.
קבוצת ריצה בכפר - סבא

קבוצת ריצה בכפר – סבא

קבוצת ריצה כפר - סבא השראה!! שמחה!!

קבוצת ריצה כפר – סבא השראה!! שמחה!!

ושוב וזכרו: תנועה זה עוצמה! זה כוח וזו זכות – מתנה שיש לנו במורכבות החיים של המאה ה 21🚴‍♂️ אני רוצה לשתף אתכם בסרטון שקראתי לו "זו לא הקורונה!" לצפייה לחצו כאן מטה:

זה לא הקורונה! אנו כאן כדי לנצח!!

קבוצת ריצה כפר - סבא💛💙💙 תנועה וחברה = חברים!! שיא העוצמה הכוללת !!

קבוצת ריצה כפר – סבא💛💙💙 תנועה וחברה = חברים!! שיא העוצמה הכוללת !!

וחלק ב':

זה לא הקורונה – חלק ב'

הרבה פעמים האתגרים הם חיצוניים, והרבה פעמים, אני רואה כמאמן מנטאלי, את האתגרים הפנימיים – שהם לא פחות אמיתיים ולעיתים הרבה יותר משמעותיים להתגברות מאשר כל גורם חיצוני. בעבודתי – שליחותי עם ילדים ונוער בכלל ונוער אוטיסטי – "צרכים מיוחדים" בפרט (אספרגר, אוטיזם בתפקוד גבוה) אני רואה את האתגרים ואת חשיבות מתן העצמאות וההעצמה שמאפשרים להתמודד לא רק עם החיצוני, אלא עם כל הקשיים הפנימיים.
ובשיח על עצמאות ועוצמות, יש לי עבורכם סרטון נוסף:

הספקטרום האוטיסטי: עצמאות = עוצמות!

לסיכום:

הכול נמצא בנו! המשיכו להאמין בעצמכם, לפתח, לחדד ולדייק יכולות למען בסופו של יום ומעט לפני שנעצום את העיניים נוכל להסתכל בסיפוק על היום שהיה לנו ולהרגיש גאים, שמחים, מאושרים על חלקנו כאן ומודה, בשנים האחרונות אני אפילו הולך לישון "נרגש" נוכח עיסוקי – שליחותי כאן, על פני האדמה.

אנרגיה טובה, תודות, 

אסף לב – מאמן מנטאלי וגופני להשגת יעדים

מלווה ומאמן אנשים על הספקטרום האוטיסטי

מאמן לנערים על הרצף האוטיסטי