אלכוהול, ת"א – כ"ס, זריחה וריצה…

ההתלבטות הייתה קשה באותו לילה קר ורווי אלכוהול.  האם לחזור למיטה החמה באשקלון או להיפגש עם אסף וקבוצתו ב 5 בבוקר ? כל זאת אחרי לילה ארוך מתיש ולא "קל" עם חברים בת"א…

04:00 וכיוון הנסיעה היה כ"ס, אבל הקול הפנימי שלי צועק: "מה לכל הרוחות אני חושב שאני עושה תפרסס ורד דרומה לדירה, למיטה הכול כך נחשקת". אני מיד מנסה להעיף את המחשבה השלילית הזו לחפש משהו טוב שהיה או שיהיה בקרוב…ומצאתי !

שתי סיבות השאירו בי שמץ של אופטימיות:

1. עלמת חן מסתורית, ומושכת ביותר, אשר פגשתי מוקדם יותר והשאירה  אותי עם חיוך קטן על הפנים ואפשר לומר שעליה ולא על הריצה חשבתי….

2. האנרגיות של אסף וקבוצתו שקיויתי שיעירו אותי בשעה מוקדמת של הבוקר.

אמיתי, צילום שלי במזרח:

[frame style="modern" image_path="https://www.asaflev.co.il/wp-content/uploads/2012/01/PC180461.jpg" link_to_page="" target="" description="" size="portrait_thumb"]

את הסיבה הראשונה שכחתי מהר מאד…והכול בזכותו של המאמן; זה לא השאיר לי יותר מדי  זמן לדאחקות. איך שיצאתי מהרכב, מבושם מאלכוהול, אפטר שייב ומבסוט מהחיים, אני מקבל חיוך של "חכה חכה …החיוך הזה יעלם מהר מאד" ! המאמן מניח בידי משקולות של 5 ק"ג בכל יד ושואל אותי אם אני צריך עזרה או הדרכה מה לעשות איתן…?

הסוויצ' הזה, הכול כך קיצוני, מדהים אותי כל פעם מחדש; איך גוף האדם מסוגל לשנות את אופי פעולתו בין רגע וממצב של רגיעה ושלווה של 5 בבוקר, הגוף נכנס למצב אחר, חדש, דרוך ומוכן כמו קפיץ להשתחרר  אל כל מה שאבקש ממנו –  מכונה מדהימה יש לנו .

חימום קל של 10 דק' ואני מוצא את עצמי רץ צפונה בשדות כפר סבא. משמאל שדות גזר שאוטוטו  מקבלים את מנת הריסוס הקבועה שלהם ומימין מתפתחת לה אחת הזריחות היותר יפות שראיתי בתקופה האחרונה…ורק מישהו אחד עומד ביני ובין לבהות בה ולהתענג על הכתום צהוב אפור כחול ושאר גוונים שאין לי מושג מה הם… רכבו של המאמן עוצר לידי בחריקת בלמים לא לפני שאני מוודא שאני ושותפי לפארטלק עשינו א מה שנדרשנו…"יאללה ,למה עצרתם" ?  שואל אסף.

אני כמובן מת להגיד לו  "בואנה תראה איזו זריחה מדהימה, בוא נעשה הפסקה שנייה נהנה מהרגע…" אבל לא היה סיכוי שאגיד לו את זה. מיד אני מוצא את עצמי שוב 5 ק"ג בכל יד ומבט של אסף שאומר "תתחיל לעבוד וחזק ! זריחות ורגעים קסומים תקבל בהודו הרחוקה לא פה בכפר סבא הקרובה…" אבל הפעם גם הפירגון הכ"כ מיוחד של אסף מגיע…(רק שלא יפסיק, אני חושב לעצמי) במקביל לעידודו ושיחות דרך עם שאר הספורטאים, המשקולות ואני שוקעים לעולם של תרגילי כוח, ריחות של אדמה רטובה של בוקר וזריחה שמתברר שצדקתי: אכן נפלאה ביותר, איזה בוקר נהדר.

07:15 בבוקר, אלכוהול ?ת"א ? חצי שעה של שינה אחרי לילה בת"א….? כנראה שאין לזה סיכוי מול  ריצה, זריחה, מאמן קשוח וקבוצה נהדרת !

מבחינתי הייתי יכול להמשיך כך יום שלם, מחכה לפעם הבאה להצטרף אליכם, רצי כפר – סבא עם אסף.

סופ"ש מדהים לכולם וניפגש בשדות הגזר בקרוב…

שלכם,

צורי קינג בדרכים

https://www.facebook.com/tzuri.king