ניוז שבועי – קבוצת הריצה "רצים עם אסף"

מודה, הייתה שנה מאתגרת ומהממת כאחד; הספקתי כמעט את כל מה שרציתי גם אם זה לא תמיד היה קל; כקבוצה עברנו מלא דברים ביחד שלא שפרטם כאן אלא אסתכל קדימה על הצפוי לנו מעבר לאימונים, לשגרה, להתמדה ולעקביות הנטועה כבר בכל אחד מאתנו.

יום שבת הקרוב – 19:30 מסיבת קבוצה אצל ליאת ודוד כולל הרצאה של המאמן ירון על שנותיו כטייס קרב בחיל האוויר הישראלי.

יום שני 12 למרץ 2018 – יום כיף לקבוצה !

פרטים ראשוניים הם שנצא מכ"ס במיניבוס וללא ניידים לכיוון עמק האלה ושם נצא לריצה הראשונה – 12 ק"מ שטח ונוח יחסית אשר יסתיימו בבית – גוברין עם ארוחת בוקר קיבוצית של סבתא רחל (אמא של אם ילדיי . .) ושם ננוח מעט (מי שירצה להתקלח ישנה אפשרות כזו – מיותר לדעתי ועדיף רק להחליף בגדים + מקלחת צרפתית) ואז נצא לריצה נוספת – 10 ק"מ מאתגרים יותר (השבוע אני בונה שם את המסלול) אשר יסתיים ביקב עמק האלה. או אז נתיישב לכשעה של טעימות יין. בסיומם ובטוב ליבנו ביין, נצא לכיוון חזרה למרכז. זמן חזרה משוער 16:00.

חשוב – מי שמאוד אוהב לאכול שיביא עמו סנדוויץ' נוסף; להביא תיקי מים וג'לים. יש פתרונות לרצים פחות מיומנים – אל תחששו זה "רצים עם אסף" – הקבוצה שלנו וכן רק מי שחבר בקבוצה יוכל להגיע ויש במיניבוס מקום עד 19 אנשים. תשלום – 390 ש"ח וניתן בנוהל הרגיל לשלם בכל אמצעי התשלום. ברור גיא, נעליי שטח כמובן ובשבוע הבא לאחר שאהיה בשטח יהיו לנו מסלולים מדויקים.

דיברנו קצת בדרך וכבר שילמו ואישרו השתתפות – אריאל "מעסה הבית", צביקה, תמי וגיא. קדימה . . . דברו אליי.

לבסוף, תמונה מייצגת של אימון שישי – משחקיי כדור, טכניקה, היבטים מנטאליים של בעיטת פנדל, זריקת עונשין ועמידה ביעד – הכנסת הכדור לסל ו / או לרשת. אחלה שבת.

ריצה

אנרגיה מעולה, asafrunners#אימון שישי "רצים עם אסף"

ניוז שבועי – בבקשה "רצים עם אסף" – 

 

אסף לב

מאמן מנטאלי לספורטאים, מאמן טריאתלון

Mental coach

Triathlon coach

כרטיס הביקור שלי