"ספורט כמניע אנרגטי לחיים": אסף לב בהרצאתו על החיים, מוסיקה, חברויות, משפחה, אהבת אדם, מולדת טבע וכמובן, בהשקת גורמים אלו לאמצעי: פעילות גופנית וספורטיבית ובמקביל לרתימת אלמנטים אלו למטרות הארגון ולרווחת המשאב החשוב ביותר שלו: עובדיו!!! (כאן מתוך פיתוח מנהלים בחברת התוכנה והמחשבים "לנובו" – Lenovo)

עוד נדבר בהרצאת אימון מנטאלי, על חוסן מנטאלי, על הגשמה עצמית (קצת מאסלו ומדרג הצרכים) ובעיקר נדבר על אהבה, שמחה ומה באמת חשוב בחיים . . . ושוב – ריצות זה חשוב! רק שריצה אינה עומדת בנפרד ל"חיים עצמם" ויש לשזור אותה בנפתוליי החיים.

אז מוזמנים לתאם עמנו הרצאה חווייתית ומהנה: להזמנות ותיאום תאריכים: אסף – 8993137 – 052 וכאן, קבלו עוד הצצה וכמה מילים על ההרצאה – מתוך ה "טיקטוק" שלי (כן, גם אחריי גיל 50 זה פלטפורמה נחמדה להגיע לעוד קהלים) 😊😎🌞🌈        

אסף לב - הרצאות

הרצאה על אורח חיים בריא, הן של העובד – ספורטאי והן של הארגון בו הוא מבלה את רוב שעות יומו. אסף לב בהרצאתו: ספורט כמניע אנרגטי לחיים

עוד נבחן את החדרת והעמקת חשיבות הקבוצה – עוצמתה וכוחה כמשפרת ביצועים ומייעלת תהליכים: פנימיים – אישיים וארגוניים ושוב, האמצעי: ספורט ואורח חיים בריא, העצמה, מרץ ואנרגיה לעובדים בחברות וארגונים. כאן מתוך הרצאה לעובדיי חברת – tuttnauer – היה לי כיף ונעים; תודה  😎🚴‍♂️👌😊🎈וכאן מתוך כנס ספורטאים "מרתון ישראל" – מרוץ העגור:

פעילות ספורט כמניע אנרגטי - הרצאתו של אסף לב

פעילות ספורט כמניע אנרגטי – הרצאתו של אסף לב

        

הרצאת השראה - אסף לב          

הארגון זקוק ליותר אנרגיה ? תנועה, ספורט, גיבוש חברתי ואורח חיים בריא – כאן קיימים מפתחות דרמטיים להתקדמות הארגון והפיכתו ל"ארגון מנצח" ! אימון מנטאלי והכוונת העובדים והמנהלים הינם מהדרכים המודרניות כיום לשימור העובד בארגון כאדם מרוצה, שמח בחלקו, בריא – נפשית וגופנית ובתוך שכך תורם לארגון אחוזים גבוהים מאוד משאיפותיו האישיות.

קבוצת ריצה, קבוצה חברתית, קבוצת עבודה מהווים כוח אדיר בהמון היבטים של החיים

קבוצת ריצה, קבוצה חברתית, קבוצת עבודה מהווים כוח אדיר בהמון היבטים של החיים

*מיקוד ואורח חיים בריא לתלמידי חטיבה ותיכון; כאן בהרצאה בפני בני נוער

אנרגיה טובה,

אסף לב – מאמן מנטאלי וגופני

מרצה, מאמן ומיישם אורח חיים בריא ואנרגטי

קבוצת ריצה בכפר - סבא

אסף לב – אימון