שבוע מהמם חברים, ספורטאים, ספורטאיות –

כתבתי קצת למגזין הנהדר "חיים אחרים" על "יום המשפחה" שהיה לאחרונה, מוזמנים לתת הצצה, כאן. מעבר לזהתיכף האביב כאן עם המרוצים הנהדרים שלו ובואו נראה שאנו מוכנים ונתחיל בהטבה – חזי לוי שיקום כף הרגל, טשרניחובסקי 24 כ"ס יפנק אותנו ב 20 אחוז הנחה על מדרסים איכותיים וכן, בדיקה זה ללא תשלום; הנייד שלו לקביעת תור: 4234323 – 050 ניוז או מגזין שלנו, השבוע שהיה וזה שיהיה ממש כאן בהמשך . .

כן, הגיעו "מוצרי פינוק" לספורטאים וביניהםהכובע המקצועי  שלנו מבית saifish ("דוגית") – חשוב ונוח גם לקיץ וגם לחורף, כיסויי מושב  המבטיחים שאף טיפת זיעה לא תגיע לריפוד, בגדי קבוצה מקצועיים מבית ניו באלאנס וכן, בקבוק יין משובח כמתנה לחג – עוד שנייה פסח (כבר שבועיים שאני טועם אותו ובודק אותו עם דוד והוא משובח) . . אז כל מי שצריך משהו, לדבר אתי, על היין אין צורך מחכה לכל אחד מכם, באהבה:

בקבוק יין לחג

sailfishכיסוי ריפוד לרכב

 

 

יום שלישי – אימון קבוצת הערב – הכי כייף – קצת עליות, קצת גשם והמון חיוכים, שיחות פוריות ומצב רוח מרומם;  

 
 IMG-2654IMG-2652IMG-2659רצים בגשם
  "רצים עם אסף" – אימון שטח – יער חורשים, פופ, טבע, חוויה, אנרגיה טובה – "על פני האדמה"

אימון שטח - יער חורשיםחנה ראובן

נכון, צודקים, שיר: מושלם, רגיש, עדין, נוגע, עצוב ונוגה – שלום חנוך, "ילדים של החיים" – "אני נושם אני חבוק בזרועותייך, אני רואה בך בית חם ומשפחה . . ואור בהיר בחלונות שאת פותחת, אני חופשי אך אין לי מנוחה" – גבוה מזה לא שמעתי בארץ, תיהנו, שלום בבקשה: https://www.youtube.com/watch?v=waqmJYAKua8

 

 

ניוז שבועי – בבקשה:

אנרגיה טובה – מאוד –

אסף לב מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטגרם מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש