תאפשרו לעצמכם, מדי פעם – רצים יקרים, חברים –

בכל יום שלישי כאשר אני מסיים את אימוני הערב המופלאים ועל השלווה והעוצמה שהם מעניקים לי להמשך השבוע אני חושב על החברים שלי שעדיין במשרדים; עובדים. נכון, גם אצלי זו עבודתי ואני עצמאי ואלו הן החלטות שלי ובכל זאת, נסו לאפשר לעצמכם, מדי פעם, לצאת מעט מוקדם מהעבודה, במיוחד באמצע השבוע ולבוא לרוץ, לחזק, להתחזק, להירגע, לאפשר לעצמכם עוד שעה וקצת של שלווה מ השאון היומיומי של החיים האינטנסיביים שאנו חווים כאן; בשבוע שעבר דיברתי אתכם על גירושין וציינתי בפניכם שזה חרא של דבר . . . 

ובכל זאת, יש דבר אחד מעניין וכמעט דרמטי בכל הקשור לגירושין ולעומס הכללי והוא שיש החלטה שיום מסוים, שעה מסוימת אתה לא עובד (פונה במיוחד לגברים בהתאם לחיי שלי . .) והסכם פורמאלי או א – פורמאלי אשר אומר לך: "עכשיו אתה אחראי על הילדים / בית – צא מהעבודה מוקדם יותר" ! והנה זה פלא, אנו מסתדרים עם הכול ורשימת המיילים והמטלות מיום קודם נשארת כפי שהייתה ויותר מזה, לעתים שלא נאמר על פי רוב, בעיה אשר כה הציקה לנו אתמול, לפתע, באורח פלא, נפתרה !

אז לסיכום חלק זה של המגזין שלנו – של החיים, איכותם וכמובן הריצה ששזורה בהם (זכרו, זה השיא של הקושי, מעבר להתמדה, ברגע שעברתם את הקושי של הריצה, אתם יכולים לכל !) רוצה לספר לכם שאני כותב זאת מתוך דאגה לכם ! ומבקש מכם, נסו יותר לאפשר לעצמכם, צאו פעם בשבועיים מוקדם יותר מהעבודה, בואו לרוץ עמנו, לעשות פילאטיס, לשתות קפה או תה בסוף האימון; עוד שעה של שלווה תעשה לכם הרבה יותר טוב מאשר כל דבר אחר וכן, אם יכעסו עליכם בעבודה או שיהיו תקלות אזי, ברור, זה לא היה המקום שבו הייתם צריכים להיות – באחריות ! באהבה ! ניוז מלא, ביום שני; תהיו טובים ועד אז, כמה תמונות מהאימון המופלא של תמי – חיזוקים וחיוכים, פארק כ"ס יום שלישי בערב, "רצים עם אסף", ערב מהמם לכולנו !

רצים עם אסף - פילאטיס

קשיחות מנטאלית ! אימון מתקיים תמיד ! בכל מצב רוח ובכל מזג אוויר; בכלל, אמצו לכם את המושג "גמישות מנטאלית" בראש, בנשמה, כמו בגוף – טפחו, ערסלו, תגמישו, תשלחו תדרים חיוביים, בונים ומאמינים; השאר, אתם יודעים, כבר יסתדר ויסדרו לנו, מכאן או מלמעלה.

פילאטיס

אה, רגע, רוצים גם שיר, בבקשה, אחד השירים עם האנרגיה הכי מדליקה שיש גם אם המילים קצת, כן, מבאסות + מי שיכול לרקוד, מומלץ, בחום ! 

offspring

 ניוז שבועי – "רצים עם אסף" – 

 אנרגיה נפלאה, אסף

הצטרפו אל "רצים עם אסף" בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

נייד – 8993137 – 052לוגו חדש