קבוצת הריצה – תוכנית האימון לשבוע של 20 – 27 למרץ: תוכנית אימון – שבוע של 20 לחודש – לחצו לצפייה 

מגזין שבועי שלנו, שבוע מצוין לכולנו – חייב וממש רוצה לצרף אליכם את אחד המאמרים האהובים אליי וזה, כמובן, המרתון שלי בת"א: על הקשיים, הפציעה בדרך וכן, קו הסיום, תנו הצצה ועוד לפני כן, בבקשה, אנא תנו כבוד למרחק – קצת מעל 42 ק"מ זה לא צחוק . . . בבקשה ואולי ובכל זאת נסו ללמוד בכל יום משהו חדש, כמו למשל, ליהנות מהדרך ! וזו, אתם יודעים, נפתחת למתמידים, לרציניים ולאלו שמדייקים עצמם אל המטרה.

אימון הערב של יום שלישי – לפחות "פעמיים כי טוב" – פארק כ"ס הירוקה ! בכיף שלנו !
אימון ריצה בערב - פארק כ"ס הירוקה

מיקוד הכוח !

אימון שישי בפארק הירקון; דגש על מהירות, "נגטיב ספליט" ושוב, שעת האימון מתייחסת לכך שכבר עשינו חימום של 10 דקות, הסתגלנו למקום, למזג האוויר וליום הנתון וכן, אפילו לביטון לא מחכים – דיוק זה מפתח דרמטי, בריצות ובחיים ! "רצים עם אסף"

אימון מהירות בפארק

כן, מוסיקה, תרבות, "אומנות או שנמות" כמאמר הסטיקר התל – אביבי המשובח: אם יש קטע שאני אוהב לשמוע בטרם אני יוצא לאימון מהיר, הרי שזה זה; הגיטרה עוטפת, מערסלת ודוחקת בי לביצוע מיטבי, הכי מדויק שיש, הכי חד שקיים; כן, יודע שזה היה לפני כמה חודשים ושוב, שימו לב לשם הקטע: "לרוץ כמו משוגע . . ." בתרגום חופשי ואנו, כפי שבוודאי שמתם לב, כולל באימון עם קואץ' ראובן שמים דגש על כך שרצים מדויק, לעתים מהר ולעתים לאט, תוך כדי שמירה על איזון, על חדוות הריצה ועל כל הקסם שניתן לקבל לחיים מכלי מופלא זה: ריצה ! אז בואו נפנה את הבמה לגילמור הבלתי נגמר ונמשיך לרוץ, הכי טוב שאפשר, בכיף ובשמחה – דיויד בבקשה: Run Like Hell

אנרגיה טובה, מגזין שבועי – בבקשה: 

אסף

 

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש