אחלה שבת חברים; ימים יפים – שנייה לפני שבת, אימון מכונן וימים כה חשובים לכל יהודי באשר הוא~

נתחיל מהאימון המכונן שצפוי לנו ביום שני הקרוב ואני מדגיש שוב, זה אימון קשה, חשוב אשר בונה אתכם חזקים ויפים . . ואותו תרגלנו ביום רביעי וחלקכם כבר הבין עד כמה הוא יהיה קשה וזאת ועוד, כ"ס בנויה בצורה של עליות וירידות ובאימון הזה יהיה לנו מהכול, להלן:

1 ק"מ חימום, 2 * 1.6 ק"מ עם השלמה קלה ל 2000 מטר בין כל סט (ספורטאים פחות חזקים ב לג' השני עושים 1.2 ק"מ והשלמה ל 1.6 ק"מ קל) ואז עושים פרסה ואז מתחילים 4 * 0.8 ק"מ עם השלמה ל 1 ק"מ בדרך חזרה וסך הכול 9 ק"מ לפני 500 מטר שחרור – חשוב מאוד! האימון ללא חלוקת מים מסודרת וכן, כל אחד לעצמו, בקרב הפרטי שלו ! !

קצת תמונות מתרגול יום רביעי על מסלול האימון המכונן הצפוי בשני

רצים בכפר - סבא

רצים בכפר – סבא

רצים בכפר - סבא

  כפיפות בטן  שחרור, מתיחות וכן, קצת בדיחות והווי שלנו

רצים בכפר - סבא

הרצים בשישי או שבת – לרוץ נפח קל יחסית! אחריי כיפור "שישי שמח" – כל מי שמביא בירה, עוגיות, פירות, קפה וכדומה לסיום האימון – יבורך!

רצים בכפר - סבא (4)

מבצעי השבוע בחנויות שמפרגנות לנו:

פרו – ראנר: הנחה נוספת של 10 אחוז על ההנחות הקיימות        https://www.prorunner.co.il/

טלפארמה: הנחה של 5 אחוזים נוספים – asaf5 קוד ההטבה:    https://www.epharma.co.il/

עכשיו בואו וניקח אתנחתא קלה ונראה אלופים אמיתיים מתוך אליפות העולם בדוחה – מטורף איך אין קהל באצטדיון . . כאלה פריירים תושבי הנסיכות המוזרה הזו שלא מבינים היכן הם חיים – בגן עדן משלהם ונעזוב אותם ובואו תראו מקצה מדהים שתחילה לא האמנתי שיהיה בכלל מעניין ושמח שטעיתי כי זה פשוט מדהים: 400 * 4 מעורב (גברים ונשים) אל תחמיצו החל מדקה 2:22 כיצד הגבר (סגנון ריצה מושלם!) רודף אחריי בחורה וחברים, אף אחד מאתנו לא עומד איתה גם לא ב 30 מטר (אפילו לא איל . .) ואיך הוא שועט וטורף אותה משל היה צ'יטה אחריי ארנבת וזה חברים, פשוט מדהים, בבקשה: אליפות עולם DUHA 2019

4 פעמים 400 מעורב!

 

תוכנית אימון החל ב 7 לאוקטובר –

 

ולסיום, שתהיה לכולנו שנה מצוינת, שנה מלאה בעשייה, שמחה, הוקרת תודה, חברויות, מעשים טובים וברור, כושר! צום קל לאלו שצמים; זה דבר מדהים אותו עשיתי ב 18 השנה האחרונות; מזקקאותך למקום מיוחד של קושי, התמודדות והכלת דברים שלא ניתן להכיל כמעט בשום דרך אחרת . . .

 

אנרגיה מעולה,

אסף

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף"

8993137 – 052

לוגו חדש