קבוצת ריצה בכפר – סבא זה אנחנו! ואז מיד שואלים אותי . . רגע, כל האימונים בכ"ס ? ואני חושב לעצמי איזו שמרנות זו, איזה שעמום זה להתאמן בכל פעם באותו מקום . . המוח כלל לא עושה מאמץ להסתגל (זוכרים את צ'ארלס דרווין נכון ? החיה שתישאר, שתנצח היא זו אשר תסתגל, תתגמש ותתאים עצמה לנסיבות ולמציאות המשתנה תדיר (adapt) ובשפה שלנו – להתאמץ ולהתאים את עצמנו למציאות, לחיים ובתוך זה, לאימון הבא. להלן תוכנית אימון שבועית – "רצים עם אסף":

ברור, כל אימון מביא עמו משהו חדש, יצרי, יצירתי ובו בעת חותר אל עבר המטרה, אל עבר תוכנית האימון הכללית: להתחיל לרוץ, 5 ק"מ, 10 ק"מ, חצי מרתון, מרתון ו / או אפילו טריאתלון, חצי איש ברזל ושיא הקשיים המנטליים והגופניים שאני מכיר והם עדיין במסגרת הלגיטימי, כן: איש ברזל!

כל אחד ואחת עם שאיפותיהם ולצורך העניין, התפקיד שלי כמאמן – מעבר להנחיה הכללית – הוא להראות לכל אחד מכם ומכן את האפשרויות הגלומות בפניו וכמובן, את המחיר! וכן, חברים יקרים, תרשמו: לכל דבר יש מחיר והכול קשור בהכול! קיבלתי החלטה לעשות איש ברזל (ישראמן) בינואר 2020 עוד חצי שנה וכן, הבית שלי כבר עמוס אופניים, טריינרים ואני "על זה", הופ – יש לי מטרה, עניין, אתגר וברור שיש מחירים – 22:30 לכל המאוחר אני ישן, 04:40 אני ער זולת יום אחד בשבוע, בו אני נח (קם ב 06:00 . .) ובערבו של יום זה אני שותה משהו.

אתגר הר הזבל מהעלייה הצפונית ועם נעליים "גמורות". המטרה הייתה – לנצח את הפחד, להראות למתאמן וגם לעצמי – כמעט הכול אפשרי! באחריות, בהקשבה, בריכוז ובמאמץ – בלי מאמץ אין כלום!

"רצים עם אסף" – קבוצת הריצה שלנו באימון ערב באצטדיון יום שלישי ומיד בהמשך כבר יום רביעי הגיע . . . זה כבר 10 שנים רץ

קבוצת ריצה בכ"ס

קבוצת ריצה

"רצים עם אסף" – קבוצת ריצה בכ"ס שרצה בכל האזור ובכל המשטחים ותמיד שמה דגש על שמחה, אושר, חברות, אחווה ובו בעת, מתקדמת, רצה מהר יותר, רחוק יותר וטוב יותר ובכלל, רציתי להגיד לכם שאני גאה בכם. כן, תיכף אני בן 50, אולי אפשר לתת לקצת רגשנות לצאת החוצה ואתם, מחויבים, רציניים וקשובים וזה יפה ומרשים ואולי, אולי גם אני יכול קצת להרפות את "אסי מהמטקות" ולשחרר מעט ערסיות אליה כבר התרגלתי ותרגלתי רבות בשנים. אגב, גיוון באימונים, שימו לב שרביעי הבא יש תרגול מטקות עם אחת מאלופות ישראל בטניס שולחן . . . כן, כן – חן שלנו, אל תחמיצו + למי שיש מטקות נא להביא

סרטון שלי – אסי משחק מטקות

ואולי בגיל שכזה אפשר להגיד: וואלה, כיף לי, השארנו כאן איזה כמה דברים חיוביים, עשינו כמה דברים, אז כן . . אלו מכם שמכירים אותי יודעים שלא בדיוק ידעתי על מה אני כותב עת התחלתי לכתוב ומה שיצא לי הוא שיהיה . . ובכל זאת, זה עובר טוב, נכון ? ? כי מה כבר ביקשנו שיהיה כאן: אהבה, כיף, חברויות, התקדמות כללית, שמחה, בריאות, שלווה ונתינה! 

חן זילבר

רצים עם אסף - שלוות סוף אימון, נשימות, הוקרת תודה

קבוצת ריצה – "רצים עם אסף" – שלוות סוף אימון, נשימות, הוקרת תודה, דיוק הגוף והנפש אל המשך היום!

אוקיי, כמעט לסיום – תמונה יפה, ביטון ילד יפה ותמי יודעת למתוח אנשים ובכל זאת! ! פחות רוצים תמונות כאלו ולכן: חוזר, מדגיש ומחדד: לפני אימון – אוכלים בננה, מגיעים 10 דקות לפני האימון, עושים חימום, שותים הרבה מים, אחת לחודש וחצי עושים עיסוי, מקפידים על כפיפות בטן (הכי הרבה כלי דם מרוכזים שם ומלא עוצמה נשלחת משם לרגליים), נייד לא נכנס לאצטדיון (גם אם לקוח יוצא מאולם התצוגה) ובעיקר מקשיבים ולומדים את הכוח המוגבל! של הגוף לעמוד במאמצים גדולים. ביטון יהיה בסדר, מתיחה של המסטרינג, ערב טוב.

שיר 

"שליח" (Messenger) שלח אותי עם דבר אהבתי! וזה כה יפה ונוגה ולבטח מפוחית הפה הכי קסומה ורגישה שאי פעם תשמעו. שיר לאישה אהובה בניסיון להציל משבר בקשר ואיך שהוא מתנסח, איך שהוא מקונן; רוברט צימרמן, בוב דילן בשבילנו – אנא, הנעם לנו את 5 דקות הבאות, מקסים:

"שרה אישה מקסימה כה יקרה ללבי . . ."

 

 לבסוף – מגזין ריצה מלא, בבקשה: 
אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש