לאחר הכנות שנמשכו כ 3 חודשים סוף סוף אנו יוצאים לדרך; יום חמישי, 31 למרץ, שעה 11:00 יש לי עוד כשעה ורבע עד אשר יגיעו הספורטאים ונצא לדרך – כל הבית שלי "על גלגלים" ומוכן לדרך, למסע, לחופשה, לשקט, לצפון – מחנה אימון "רצים עם אסף" יוצא לדרך – בהצלחה לכולנו.

מוסיקה – מאוד בא לי להתחיל עם מוסיקה; כן, ארצות הברית – סיאטל, גאונות צרופה וכל מילה שאוסיף תגרע באומנות וחבל, אז בבקשה – קחו, פארל ג'אם – Better Man:

one of the best ever

ברשותכם אתחיל מהסוף ומשוחרר מכל כבל או מוסכמה של כתיבה, ספרותית או עיתונאית ואתחיל ב: "וואו, וואו, וואו ! ! מחנה האימון הטוב ביותר של קבוצת האנשים הנהדרת שאתם: "רצים עם אסף" – המחנה המאוזן ביותר בין אימונים, מנוחה, שלווה, אחווה, אהבת הארץ, החברים, הבריות ובכלל, כל הברואים.

בואו נתחיל:

ביום חמישי יצאנו לדרך בשעת צהריים נעימה, העמסנו 4 רכבים, מלא ציוד ו 12 ספורטאים ושמנו פעמינו צפונה, קיבוץ גונן.

מתאפסים על החדרים ויוצאים לאימון ראשון, שטח, חלוקה ל 2 קבוצות, כל קבוצה עם ההתמודדות שלה. בקבוצה שלי מעט טועים בדרך כאשר אחד הספורטאים מגדיר: "היינו צריכים לקחת פנייה אחת אחרי . . ." והאמת, כמאמן כאחראי כמפקד בשטח אתה חש לא ממש בנוח . . הרי היית כאן לפני חודש ובמשך יום שלם סיירת ובחנת כל מסלול ואתה נדרש להתאפס על עצמך וכמובן על הקבוצה ולבקש שמכאן ואילך, "רק הערות בונות ורק כאלו שיכולות לקדם אותנו ליציאה מהשטח" וכן, להתעסק כמה שיותר בכן וכמה שפחות ב"לא" וכן, אני מכיר היטב את השטח ויצאנו ממנו לאחר עוד כמה דקות ועם כמה שריטות שהוסיפו חן ועניין ליום הראשון, כמו גם, הגדרת פרגון הדדי, אחווה וצורת התבטאות למחנה האימון הקורם עור וגידים – 10 ק"מ בשטח, ממשיכים, קצת וידאו וקצת תמונות:

תדרוך קל ויציאה לדרך, לרוץ, לשטח

חוזרים ל"בסיס האם", מעט תשושים ומתארגנים על הדשא עם המחצלת המיתולוגית לשחרור נהדר ! של פופ, קצת לבד וקצת בזוגות, קצת תמונות:

הארכת שריר ומתיחות

 מסיימים שחרור ומתכנסים בחדר הרצאות להרצאתי על אימון מנטאלי והרצאה נהדרת של יוחאי אילן על טיפול, אילוף ותחזוק של כלבים.

הרצאה: ספורט כמניע אנרגטי לחיים - אסף לב

קצת על מצגת האימון המנטאלי העוסקת קצת במוסיקה, קצת ברגש, בקשיים האובייקטיביים של כל אחד מאתנו והדרכים להתגבר עליהם, הרבה באושר והדרכים להגיע אליו ולבסס אותו כדרך חיים, כמנטרה, קצת על תזונה, קצת על ספורט והמון על אמונה, אהבה ונתינת כלים להמשיך ולהאמין בעולם ובמחר מעט טובים יותר מהטוב שיש כבר היום:

פעילות גופנית על בסיס קבוע כמניע אנרגטי גם לחיים

לקראת 21:00 מקפלים את היום ומתפנים לשינה טובה בטרם בוקר המחרת יעלה והנה הוא מגיע, בדיוק כפי שהובטח בתוכנית המחנה ואנו מתעוררים ב 05:00 לקול קריאת הטווס ומתפנים לנשימות בוקר / מדיטציה של כ 20 דקות בה אנו מתחברים לעצמינו, לנפשינו, להוויתינו ולעולם שאמור לקבל אותנו ולהכיל אותנו בתוכו; כמובן, בשלווה, בחמלה, באהבה – איזו דרך נהדרת להתחיל כך את היום:

וכך יצאנו לדרך לאימון של בוקר עם ריצת טמפו כביש ושטח נהדרת, קצת תמונות וקליפ של אושר וחיוכים:

טמפו של בוקר + כניסה לשטח וריצה מהירה בבוץ ובערפל

מתפנים לנוח מאימון הבוקר, אלון אחראי על מכונת המיצים (נכון שזה בריאות . .  ברור שזוכר גם את התה ג'ינג'ר של נטע) ואנו מעמיסים סלק, מלפפונים, קישואים, לימון – עם הקליפה (מונע סרטן), בננות, תפוחים, ג'ינג'ר ועוד כמה דברים שאלון לא גילה מה הם וברור שכולנו שתינו בשקיקה את כל אשר הציע לנו עם החיוך ועם האנרגיה המבורכת – תודה:

ואנו כבר מזומנים לאימון המשמעותי והנוקשה של המחנה – טיפוס עליית מרום גולן, אז בבקשה, ניתן לעצמינו לדבר בתמונות ובסרטונים:

רותם שולח לנו ווטאפ: "זה רק אתה, פופ ואלוהים בנויים לכאלה קשיים ודוד תיקן: אתה, פופ ואולי אלוהים . . .רכב הליווי שלנו כלל את "מעסה הבית" – חבר ומקצוען, אריאל – ואדם עם אנרגיות בלתי נגמרות, כן, אלון וכן, העידוד של שניכם והרוח הגבית של הקבוצה הנפלאה הזו פשוט לא נותן לך לעצור, אלא רק להמשיך, לחתור, צעד אחר צעד, נשימה אחר נשימה.

הגעה לפיסגה, מרגש ומתרגשים:

איזו מדינה יפה יש לנו

"האימון הכי טוב של הקבוצה כקבוצה":

עכשיו הירידה . . .

מסיימים אימון קשוח זה, מעט שחרור, מתיחות ומנוחה ויוצאים למסעדה נהדרת במג'דל שמס, כן אוכלים טוב ומצליחים אפילו להימנע מפיתות ובאמת שלא היה נורא – יש למישהו תמונה משם ? הייתי כל כך רעב שלא צילמתי . . .

אז, שבת בבוקר מגיע ואנו כהרגלנו פותחים אותו עם מדיטציה נהדרת:

ובדיוק כשאנו פוקחים את העיניים אנו קולטים את אורי, חבר בקבוצה שהיה באירוע באזור והחליט לבוא עמנו לאימון אינטרוולים נהדר באגמון החולה – בדרך כלל אנו עורכים מחנות אימון בדרום; עוד, אורי הוא אלוף הסלפי אז בהחלט יצאה תמונה טובה המשקפת את כל האור, האהבה והשמחה שליוו את מחנה האימון הנהדר שלנו מתחילתו ועד סופו, בבקשה – לפני אינטרוולים ואחריהם:

מחנה האימון מתקרב לסיומו ובלי תרבות אצלנו זה לא הולך ולשם כך כל ספורטאי הכין קטע, קליפ, שורה המלווה אותו בדרכו וכך, כל ספורטאי הכין את "המלווים התרבותיים שלו" בין עם זה זה יוני רכטר, יהושע לייבוביץ, פינק פלויד – Atom Heart Mother , אגדה סינית ואחרים וזכינו להכיר עוד במעט האחד את האחר ובכלל ללמוד עוד קצת דברים על העולם – למשל, אודי: "אקטוארים של חברות ביטוח היושבים היום על תכנון פנסיות לילדים שאך זה עתה נולדים מעריכים את חייהם ב 150 שנה ! נוכח התפתחות הרפואה המודרנית" ובכלל, זה אולי קסמו של מחנה האימון כמו גם קסמה של קבוצה מופלאה זו: כל אחד מביא את עצמו וכל אחד תורם את חלקו למסגרת נפלאה זו: בדרכו, בסגנונו, באישיותו וזה יוצא בסדר, תודו. תודה.

אז, כמעט לסיום, קבלו את הקליפ המופלא של הנפלאות – נטע ורונית שהכינו לנו לקראת סוף המחנה, תודה מקסים ואביתר בנאי זה בכלל מבורך:

קליפ נהדר לקראת סיום

כן, כך הסתיים לו מחנה האימון הנהדר – "להיות נוכח בחיי" –  של החבורה הנפלאה שלנו "רצים עם אסף": רוצה להודות לנותני החסות הנהדרים שלנו: רענן – TYR (ג'לים גו), הדר – "סולגאר" ואריק – "לא כואב לי" וכמובן, כמובן, לבני המשפחה הנהדרים שלנו המאפשרים לנו "להיות נוכחים בחיינו" תוך כדי אמונה שזה אכן, עושה טוב לכולנו ותודה אחרונה לרונית חצרוני, ספורטאית הקבוצה, שעזרה לי בארגון, תפעול וקיומו של מחנה נפלא זה.

אה כן, היה עוד אימון קל בסיום הפעילות, 8 ק"מ בשטח הפראי, בחיי שהיה כיף גדול:

מחנה אימון - שטח פראי

תודה רבה,

אסף לב – רצים עם אסף – כ י י ף ל נ ו !

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

ערוץ היוטיוב

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

 

הרצאת השראה - אסף לב