שבוע נהדר, חברים, ספורטאים; מקבץ, מלקט, מסכם ומעלה את מה שעבר עלינו השבוע ולקראת מה שמצפה לנו בשבוע הבא; כן, סוף החודש יוצאים למחנה אימון  (חמישי עד שבת), "שלנו, ריצה, חברים, כיף וכמובן, שלווה" ! אז קדימה, בואו נתחיל עם קצת מוסיקה;

גיליתי אותו לפניי כעשרים שנה במסעותיי בין ישראל לארה"ב והוא, בדרכו בחר שלא להפוך לכוכב, לא לשלם את מחיר הסלבריטאות הכה מורכב ואף פנה לצד האחר וחזר בתשובה. המון זמן לא שמעתי אותו וגם כאשר המתאמן המקסים סיפר לי עליו, הזכיר לי אותו, חיכיתי המון זמן בטרם אני מעלה אותו בפניכם והוא מקסים, נוגה, מדויק, חכם, כואב, מקביל ו . . לאן שכל אחד מכם ומכן רוצה לקחת אותו. אז, בבקשה, אלברט עמר – "ניו יורק סיטי" ואגב, יצא לפניי כ 30 שנה ולכן זה "איך נגיד" מעט שונה, אין וידאו קליפ וכדומה, אלא יש "רק" מילים מהפנטות, מוסיקה ומלודיה כנים ואותנטיים והמון המון כישרון קולי ואישי; נוגה קוראים לזה. תיהנו: 

"ניו יורק סיטי"

מקסימים שאתם "רצים עם אסף" – קבוצת הערב – 

אימון ערב - ילדים חזקים !

אימון ערב – ילדים חזקים !

סוכנות רכב ביטון וברק - תותחים !

סוכנות רכב ביטון וברק – תותחים !

רונית חצרוני

רצים עם אסף

+ כן, כל מי ששואל אותי – אני מאמין גדול בתוספי תזונה; קצת מורכב להתמודד עם כ"כ הרבה ללא תוספת של "משהו" גם אם הוא, לעתים, פלסבו ובכל זאת, מצרף עבורכם שוב את קוד ההטבה שלנו ב אי – פארמה המצוינים וכן, אנו עימם כבר תקופה מכובדת ושוב – באם ישנם תקלות בשירות, דברו אתי, בכיף:

אי פארמה בית מרקחת ברשת

אי פארמה
בית מרקחת ברשת

ניוז שבועי – בבקשה: 

שבוע מקסים לכולנו,

אסף

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטוש מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052לוגו חדש