מגזין ריצה נוסף יוצא לדרך, איזה כיף, לרוץ, לחוות, להיות! זהו, החלטתי . . . אני רוצה שכאשר אנשים מחפשים ב "גוגל" מאמן ריצה או מאמן מנטאלי הם ימצאו אותי וליד השם שלי יופיע: כיף ומדויק! בחיי, במסגרת התגובות שאני מקבל זה חידד אותי לגביי הדברים שחשובים לי – הן בחיי האישיים וכמובן בחייהם של המתאמנים שלי (אלו המאפשרים לי להציץ / להיות נוכח בחייהם הם) ושני האלמנטים הללו לגישתי יוצרים את המרקם המושלם לספורטאים חובבנים כמונו בקבוצת ריצה: שיהיה כיף ומדויק!

אתמול היה אימון אינטרוולים, מה אגיד לכם, כיף זה לא! ובכל זאת, התחושה בסיום ואפילו כאשר הרגשת ש"עברת את האמצע" יוצרות תחושות עילאיות, נשגבות אשר ממלאות אותך במלא אנדורפינים, מצב רוח ותחושה של הגשמה עצמית וניצחון כביר! ואני מזכיר, ריצה וכל שכן במאמץ זו משימה קשה ולא בכדי (עדיין . .) רוב האנשים עושים סוגי ספורט אחרים . . מכירים את אלו: "אני עושה סאפ" . . בחיי שזה קל הרבה יותר, אפילו מענג ובואו, ברצינות, רוב רובם של האנשים בתחום עושים זאת רק בקיץ; בעוד אתם – אנו, מחויבים, רצים, שואפים עוד להתקדם ולהגיע ליעדים ופסגות חדשות ובכל זאת, תפקידי כמאמן שיהיה לכם כיף! מילה כה דרמטית בחיים: "עומר איך היה בגן . . כיף אבא". עומר עולה לבית – ספר: "עומר איך היה בבית הספר. . . משעמם". 

וכאן נשאלת השאלה מה קורה במעבר הזה, האם מערכת החינוך טועה, האם אנו כהורים טועים היכן שהוא, למה זה כך – לפחות בקרב הסביבה הקרובה שלי – לא יודע ואני עדיין מחפש תשובות ושוב, אצלי באימון הריצה יהיה לכם: כיף ומדויק! וזה חשוב לי, מאוד, הן בעבודה עם קבוצה בוגרת כמו שלנו "רצים עם אסף" והן כאשר אני מאמן בני נוער לחיזוק והעצמה. שוב, מחדד, פחות משנה לי אם עשיתם אינטרוואל על 04:28 או 04:26 העיקר שעשיתם, התאמצתם, התקדמתם וברור שיהיה לכם כיף וכאן טמון מפתח אדיר והוא – שיהיה כיף ובמקביל, נתקדם וכדומה כמצוין מעלה שהרי רק כיף ישאיר אותנו במקום וכן . . . מי שלא הולך קדימה – הולך אחורה. טוב חברים, הייתי חייב לכתוב זאת ובבקשה, יש אימונים חשובים מאוד לכל מערכות הגוף והנפש – אינטרוולים זה אחד מהם: תגיעו לאימונים אלו! "מצפן מנטאלי" עובד שעות נוספות באימונים אלו ויתרונות האימון יבואו לכדי ביטוי באימונים הקרובים ובכלל.

כפיפות בטן או שלווה - העיקר שיהיה נוח ומדויק

כפיפות בטן או שלווה – העיקר שיהיה נוח ומדויק ונעים.

לדחוק בעצמי עוד קצת, כן, מחר ייכאבו קצת השרירים אבל זה כאב חיובי, מבורך, אנו חיים וכל שכן, נוכחים בחיים!

לדחוק בעצמי עוד קצת, כן, מחר ייכאבו קצת השרירים אבל זה כאב חיובי, מבורך, אנו חיים וכל שכן, נוכחים בחיים!

קרן כהן אלופה; מחויבות לאימון; מגיע באיחור ונשארת אחרינו . . שאפו

קרן כהן אלופה; מחויבות לאימון; מגיע באיחור ונשארת אחרינו . . שאפו

כיף ומדויק! "רצים עם אסף" ערב – ימי שלישי 17:50: מתחיל עם כדורים, תנועה במרחב ואל מול הקבוצה, קוארדינאציה ואז, כן, עומס: אינטרוולים!

שהאימון יהיה כיף ומדויק בו זמנית! זה הרעיון, זה תפקידו של המאמן

 

שהאימון יהיה כיף ומדויק בו זמנית! זה הרעיון, זה תפקידו של המאמן!

IMG-5706

כיף ומדויק אמרתי כבר ? ? אין דבר שמדייק אותנו כמו נשימות! ! שלווה של סוף אימון, אמצע שבוע, הוקרת תודה לגופי, לנפשי ולעולם ולכל הטוב הזה

החולצה של "הביוקר" חחח

 

 

 

 

IMG-5698

IMG-5675 (2)

מרתון טבריה! קוד הטבה לקבוצת "רצים עם אסף": 10GALT20 – יום שישי, 3 לינואר 2020

שיר! אחד האהובים עליי, כל פעם מקשה עליי מחדש (ומדייק אותי: לוקח חבר לזרוק לסל שבו זקרנו כילדים . .) ובכל פעם מרגש אותי מחדש, אלטון מקונן על חברו ג'ון (לנון כמובן . .) שלא פותח לו את הדלת – חברות, אהבה, יגון, צער ובכל זאת, רוב בני האדם מאמינים ואני מנהיג של גישה זו ולפיה: השנים הטובות והיפות ביותר שלנו הן אלו שטרם חווינו; אז כן, הקשיים אתנו, הצער, הכאב, הפחדים והחששות ואת כל זה אני שם בפאוץ' קטן, נותן אותו למאמן שלי ורץ בדיוק כמו שהייתי ילד והיה לי כיף רצתי ואני כבר סומך על המאמן שלי שהוא ידייק אותי אל סרגל המאמצים הנוח לי והנכון לי בתקופה הזו של העונה.

אלטון בבקשה – לבקשת הקהל הוא מתארח אצלנו שוב: 

כיף! לשחק כמו ילדים ועם חברים

אימון שטח משובח! בהנחיית פופ!

אימון שטח משובח! בהנחיית פופ!

אימון שטח פופלינגר

מגזין ריצה שבועי – בבקשה: 

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש