חזרנו – אחריי שבוע מנוחה ומילוי מצברים! תענוג! התגעגעתתתתתתיייי~~

השבוע התארחתי בחברה המקסימה של ארגון מרוצי ספורט ומרתונים הלא היא: "מרתון ישראל"  (עופר פדן) ושם רואיינתי לגביי אימון בני נוער על הרצף האוטיסטי; בפאנל עמי הייתה נילי אברמסקי המדהימה בה היא סיפרה על הישגיה כאלופת ישראל במרתון ועל השגת הקריטריון האולימפי שלה עם מרתון של 2:36 שעות (בזמנו זה היה נהדר) והייתה חוויה קסומה – תחשבו על זה: ערוץ טלויזיה שמדבר על ריצות! כיף ושאפו.

ראיון במרתון ישראל על הספקטרום האוטיסטי והעצמת נערים

ראיון במרתון ישראל על הספקטרום האוטיסטי והעצמת נערים דרך ספורט

אימוני ריצה – קבוצת ריצה: אימון יום שני

תמוש דייקה אותנו לאחר ריצה נינוחה של כ 20 דקות, וואו איזה דיוק, תמוש את אלופה! היה כיף בלתי רגיל ואני מרגיש כאילו כל שריר בגוף שלי עבר עיסוי מדויק וכל שכן, אני מרגיש גבוה יותר, הייתכן . . . תנו הצצה איך זה נראה  "רצים עם אסף" – אימון חיזוקים וחיוכים: בפייסבוק – כאן

בוקר של חיזוקים - רצים עם אסף! קבוצת ריצה מדהימה בכפר - סבא

בוקר של חיזוקים – רצים עם אסף! קבוצת ריצה מדהימה בכפר – סבא

בוקר של ריצה - רצים עם אסף

חיזוקים! מצמצמים ככל שניתן את הסיכויים לפציעות! מטפלים במניעה ולא בשבר! דרך חיים!!!

פילאטיס - רצים עם אסף

תרבות, סוג של גאונות!

הוא כמעט ולא מתראיין, הוא "אחר", מבריק, שנון וחריף בו בעת; היכרנו אותו לפני מספר חודשים עם: "דג של מים מתוקים" וכן, הוא אח של אביב ג'דג מאלג'יר המיתולוגית (ההופעה חיה הכי טובה שהייתה אי פעם ב ברבי ת"א – תראו כאן) והוא ממש שווה את זמנכם – "הכול קורה עכשיו" וזה כה קסום, אוריינטלי, מדויק ויפה, לשיקוליכם, שלום גד בבקשה

אומנות! שלום גד – בבקשה

אימון יום רביעי – מאז הפירמידות במצרים לא ראיתי פירמידה מצוינת כפי שעשיתם! החל מ 100 אחוז לק"מ ועד ל 60 אחוז: איזה קצבים מהירים וכמה שקל לנו~

נכון זה אימון חשוב מאוד! אני לוחץ על עצמי בקצבים בהם "פחות נוח לי", קצבים ועומסים בהם אני לא נתקל ביום יום, בשגרה ובדיוק כאן מושגת ההתקדמות! אל תוותרו על אימוני המהירות – הם גם נותנים לכם כוחות ויכולות לריצות הארוכות, גוף האדם המשוכלל, מזכיר לכם: יונק על! מבלי לפגוע בשום חיה . . חייב להיות בתהליך של אדפטציה תמידית! אחרת הוא . . נכון, מתעייף, מזדקן, מתעצל ועוצמתו דועכת! ולכן, לא מוותרים על המהירות, על הפקת האנרגיה, שימורה וכמובן, התחדשותה!

שמח שבאו גם הפצועים; כבוד לנו ומחכים לחזרתכם לפעילות מלאה!

פציעה זה דבר זמני; כל עוד "הראש חזק" יוצאים ממנה מהר וחזקים יותר - אני יודע שאתם מאמינים לי חחח

פציעה זה דבר זמני; כל עוד "הראש חזק" יוצאים ממנה מהר וחזקים יותר – אני יודע שאתם מאמינים לי חחח

אגב, תחילת האימון עם כדורים, תנועה ומשחקים מנטליים של מסירה למישהו שזה לא שמו . . מכינים אותנו לעומס של האימון אשר בו התחלנו הכי גבוה ואז שמרנו על המהירות תוך כדי הורדת עומס אובייקטיבי של דופק והפלא ופלא – המהירות נותרה, נכון, גבוהה והעומס הכללי, נכון, נשאר בגדר ה"הגיוני" ומתקבל; ההקפות של ה 300 בסוף על קצב שיא ניו ממש נחמדות ושוב, בעלות סיכויי פציעה גבוהים ומצוין שכל מי שלא הרגיש מספיק נוח להתעמת עם זה, לא ביצע. בוקר נהדר חברים.

אימון איכות! רצים עם אסף

אימון איכות – מהירות ! רצים עם אסף

אימון איכות! רצים עם אסף (6)

סיומו של עוד אימון מוצלח! איך ההרגשה . . . גן עדן זה כאן ועכשיו!!!

אימון איכות! רצים עם אסף (8) אימון איכות! רצים עם אסף (1) אימון איכות! רצים עם אסף (2) אימון איכות! רצים עם אסף (3) אימון איכות! רצים עם אסף (4)

+ לסיכום הבוקר הנפלא הזה – קבלו בבקשה שחקן כדורגל, נורווגי, משחק בקבוצה גרמנית ושימו לב על ה מיאוץ – ספרינט – מחויבות – שלו ואגב, כן, הוא גם זה שנגח בהגנה את הכדור בזמן הקרן. תראו איזה ספרינט מרשים והיי, אל תשכחו הוא בן 19 . . . . באדיבות ערוץ הספורט.

שישי שמייחחח – חוף הצוק – איזה בוקר:

נכון, קר, חימום סטטי, מתחילים, אוספים את תמי בדרך, גשר ואנדרטת "אוטובוס הדמים" (1981 ו 35 הרוגים – לא נתפס), מערב הוד – השרון, טיילת קסומה, 8200, אנטנות וסיפורי בוקר, פירצה מיתולוגית לחוף הצוק האהוב, קפה הכי טוב בעולם, שלווה, כיף, קיפול, בית, תודה רבה, שבת שלום לכולם.

אימון ריצה מפנק! "רצים עם אסף" - שבת שלום לכולם!

אימון ריצה מפנק! "רצים עם אסף" – שבת שלום לכולם!

קפה הכי טוב בעולם - סיום אימון בצוק

קפה הכי טוב בעולם – סיום אימון בצוק

תמי פלדמן

תמי פלדמן – הפירצה המיתולוגית של חוף הצוק!

IMG-4389

רצים עם אסף

"רצים עם אסף": אנשים יפים – אימון נהדר וכייפי! 13 ק"מ של עונג

אימון שני לשבוע טוב – בכיף, סיבובי רגליים, דופק קל, כיף, שבוע נהדר לכולנו – 

ביגוד חדש - "רצים עם אסף"

ביגוד חדש – "רצים עם אסף"

IMG-4450

תוכנית אימון שבועית! קבוצת ריצה! ובטרם אפרסם זאת, זכרו כמה יפה ומתבקש (אנו כבר יודעים זאת 12 שנה בערך . .) הסלוגן – מוטו של אולימפידת טוקיו ולפיו: “UNITED BY EMOTION” וכן, לגיטימי, ראוי ורצוי לתת לרגשות מקום ובוודאי למקום של איחוד, ביחד או במילה שלי: הרמוניה! תבורכו! תוכנית אימון "רצים עם אסף" – בבקשה:

 

אנרגיה טובה, אסף לב

 

בברכת הספורט, הבריאות והאנרגיה המצוינת – כתבה נבחרת מהאתר: http://tinyurl.com/asaflev23

הצטרפו אלינו בפייסבוק ומוזמנים לעשות "INVITE" לחברים

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם אינסטגרם מדליק

אימון וליווי מנטאלי – ליצירת קשר לחצו כאן

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש