שלום רב חברים, קוראים וספורטאים – קבוצת הריצה: "רצים עם אסף"!

שבוע של ראש השנה – המון חג שמח לכולנו! ובדיוק חודש בטרם מחנה אימון אילת והאמת היא שאני דיי נרגש (מברך שוב את כנרת על הצטרפותה למחנה האימון והנופש המדהים הצפוי לנו) ומרגיש מבורך עת אני צופה באירוע הקודם של הרמת הכוסית שהייתה ממש לא מזמן . . וכן, אין לי ספק שגם אתם מבחינים בכך שהזמן טססססססססססס ולא מחכה לאף אחד ורק אנו במוטיבציה ובאמביציה שלנו מצליחים "לתפוס את הרגע" להיות נוכחים בו ובו בעת להוקיר תודה על החברויות, הכיף, הביחד, המשפחתיות במסגרת קבוצת ריצה וכמובן ובתוך זה על הריצה, הספורט, דימוי הגוף, החופש, הכיף והתנועה!

מודה, כמאמן אשר הקים קבוצת ריצה לפניי עשור בדיוק (אמרנו כבר שהזמן טס ?) זה הכי חשוב לי בעולם! האדם, יצור חברתי וחברותי גם אם לעתים הוא "עושה עצמו" כאילו איננו שכזה וחשיבותה של "הקבוצה" בחייו הינה גדולה, משמעותית ובעלת עוצמות שלעתים קשה לנו להבינם עד תום וכאשר אני רואה את הברכה של יואב וקסלר (6 שנים כבר שזה קורה ולפחות פעם בשנה) זה ממלא אותי שמחה, הבנה והפנמה שכנראה שאנו ב"רצים עם אסף" עושים משהו נכון שנותן לכולנו את הכוחות להמשיך הלאה, בגאווה, באמונה והכי חשוב – בשמחה! "אנרגיה טובה" הוא בדיוק המטבע הלשוני המתאר טוב מכל את מהותה של קבוצת הריצה המופלאה שלנו.

אז בואו נתחיל עוד מגזין בו נספר ונראה מקצת הדברים שעשינו השבוע ונראה לאן מועדות פנינו בשבוע הבא במסגרת אימוני הקבוצה הצפויים . . . 

אימוני קבוצת הריצה שהיו לנו השבוע

יום שישי – תמוש האלופה מדייקת ומחזקת את אלון ואת צביקה שחוזר מפציעה וכן, אלו בדיוק האימונים שאני חושב שאתם הכי מפסידים בעולם . .  אבל אתם יודעים . .  אי אפשר להכריח את העגל לשתות – אפשר רק להביא אותו לבאר ושוב, תמי אחת הטובות בתחום ואני כבר דיי הרבה שנים עושה חיזוקים, ליבה ויציבה וכן, גם כאשר אני נפצע – וזה חלק בלתי נפרד מהספורט – זה מרפא אותי!

קבוצת ריצה: חיזוקים ויציבה

קבוצת ריצה: חיזוקים ויציבה (כי אין לנו זמן להיפצע)

פילאטיס וריצה

יום שני – אינטרוולים~

כמה שהאימון הזה חשוב; גוף, נפש, תעצומות נפש, התמודדות . . אין דברים כאלה ואתם עושים אימון מצוין; בוקר טוב חברים! 2 פסגות בתוך האימון עם דקה הפוגה בין כל סט

אימון בוקר - אינטרווליםאינטרוולים רצים באצטדיון

יום שלישי –

"סוכנות רכב ביטון עפולה" – משה ביטון שלנו הגיע אלינו לאימון ויואב, כן, אין על המחויבות והמסירות הזו כך שממש היה לנו כיף, נינוח וקצת מאמץ בשליש האחרון של האימון. חוויה, כיף וקרטיבים לאתלטים; אחלה ערב – מחר נקום לתוצאות הבחירות וברור, נקווה לטוב בכל תוצאה שלא תהיה! ומי שלא ייבחר, חשוב שכולנו נעמוד מאחוריו כי אין לנו אץ אחרת וחשוב שנהייה מלוכדים, מאוחדים ופחות "כועסים" אחד על האחר.

אנרגיה טובה~

אנרגיה טובה~

רצים בכיף

רץ ולא מוותר – יואב וקסלר! 6 שנים רץ אתי: "רצים עם אסף" – ריצה כדרך חיים!

יום רביעי –

פארק הירקון ממש מוקדם בבוקר; רק קבוצת רצים מקצועית רצה במקביל אלינו, בחיי שמעט קריר ואנו יוצאים ל 12 ק"מ בקצב נוח, היי – הכול כאן זה מישור ואנו זקוקים להתאוששות זו – RECOVERY – לאחר השבוע האינטנסיבי שהיה לנו; בוקר טוב כולם, יום מקסים.

 רצים עם אסף (5)רצים עם אסף (1)

                                                                                             קבוצת ריצה בבוקר המוקדם . . . כפר – סבא

 

חגית ארגוב! בהצלחה רבה והכי חשוב לזכור - החשוב ביותר: החיוך~

חגית ארגוב! בהצלחה רבה והכי חשוב לזכור – החשוב ביותר: החיוך~

 יום שישי –

אימון נעים וכייפי עם 2 "לגים" של הגברות – עלייה, ירידה ובעצם עוד עלייה אחת . . בסך הכול, המון אנרגיה טובה וכייף כללי לסופ"ש נהדר לכולנו.

רצים עם אסף (2)

 קבוצת ריצה בכפר – סבא 

קבוצת ריצה בבוקר בכפר- סבא

אימון איכות

קבוצת ריצה כפר – סבא והשרון – "התפר" בין כ"ס להוד – השרון

תמי פלדמן

תמי פלדמן – אשששש

 

ולבסוף, כמובן . . . תוכנית אימון שבועית קבוצת הריצה, בבקשה: 

 

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש