כתבו עליו

קבוצה נוספת ומיוחדת במינה היא קבוצת "רצים עם אסף לב", קבוצת אנשים בעלי משפחות וקריירה שהחליטו שהם רוצים יותר מהחיים ויותר מעצמם.
ככל שהגיל מתקדם והחיים נהיים עמוסים יותר, הם גילו שעל מנת להביא יותר אנרגיה למטלות החיים עליהם להוציא אנרגיה, ולכן הקימו קבוצת ריצה. קבוצת הריצה תרמה לשינוי אישי אצל כל אחד מהמשתתפים, להעצמה אישית וליחסי חברות קרובים. יקי, חבר הקבוצה מוסיף כי "המלחמה עם השגרה זה הסיפור של כולם, ובאמצעות מרוץ 'הר לעמק' הצלחנו לנצח את השגרה". המטרה של קבוצת "רצים עם אסף לב" היא לא להגיע ראשונים ולנצח, אלא ליהנות מחוויית הריצה המשותפת. לדבריהם, הכוח של הקבוצה משמעותי וחשוב מאוד במרוצים, וייחוד הקבוצה הוא בכך שכל החברים בה דומים, הם באים מאותו בסיס, מאותה שגרה ומחפשים מטרות ויעדים זהים.
מתוך ''הכל נשאר במשפחה'' – כתבה באתר שוונג על הר לעמק 2012
במסגרת פעילויותיו הרבות, הוא עוסק באימוני ריצה אישיים וקבוצתיים בכפר-סבא. בימים אלו הוא מרחיב את מספר המתאמנים בקבוצה שבהדרכתו. אין צורך בניסיון קודם בריצה, רק בנעלי ספורט ואישור רפואי.
''ירוקת'' הרכילות הכי ירוקה בעיר – ירוק בכפר
אסף לב, גם כפר-סבאי, גם טריאתלט, גם מאמן טריאתלון וגם מאמן מנטאלי בהפועל כפר סבא כדורסל, עשה תוצאה מרגשת בתחרות חצי איש ברזל בחיפה לפני כשבועיים. הוא הספיק לשחות 1.9 ק"מ, לדווש 90 ולרוץ 21. בראבו.
קול הכפר, גיליון 1147