ספורטאים, רצים וחברים וחברות יקרים – 

כן, בדיקה ארגומטרית ! מזמן לא "הצקתי" לכם בנושא ובכל זאת, לאחרונה ישנם יותר ויותר מקרים של "אנשים כמונו" אשר נראים ומרגישים בני 18 או 23 והנה בפועל אנו נושקים ל 50 או צפונה מזה ויש לתת על כך את הדעת. אז, מצרף אליכם מאמר מצוין של ד"ר כץ ידידי הוותיק ולתיאום פגישה עמו חייגו למרפאתו: 03-6024123 הממוקמת ליד קניון איילון ובדיקה עולה כ 120 ש"ח או דרך מכון מרום 7441155 – 09 של חברינו לקבוצה, ד"ר חיים סילבר בהנחה ואתם בקופה אשר מסבסדת את הבדיקה.

אוקיי, סגרנו, עד סוף חודש מאי לכולם יש בדיקה חיובית – ואנא, לא לשלוח לי בווטאפ "הכול בסדר" אלא להביא לי דף מודפס שהכול פיקס ו / או כמובן אם יש עניין שאני צריך לדעת עליו, לתעד אותו, אזי לעדכן גם כן.

מחויבות, אנרגיה, קבוצה, כל יום וכל אימון הוא עולם ומלואו ומפתיע איך לא דומה כלל לאימון הקודם, שבוע מהמם ועד יום ב' ועליית המגזין בשלמותו, קבלו באהבה את הטור שלי מתוך המגזין המופלא "חיים אחרים" אשר עובר ידיים וזו הזדמנות עבורי להמשיך הלאה ולומר, תודה, בבקשה: "על קו הזינוק"

http://tinyurl.com/h-ironman

שי לחג – מוכן לכולכם ! כמה שזה חשוב לי ! ממעמקי ליבי ! אימון הרמת כוסית, רביעי 17 לחודש, 05:30 בבוקר ! לדאוג לנהג תורן . . 

תודה רבה על הילדים בעזרה הגדולה בהקדשות האישיות !

תודה רבה לילדים בעזרה הגדולה בהקדשות האישיות !

שי לחג שי לחג (1)

שיר – אצלי תקופה מתונה יותר בהיבט מוזיקאלי ובשיטוטי במרחביי היוטיוב מצאתי את הדבר החמוד הזה, קחו, תיהנו, לא זוכר איך קוראים לזמר / ים וזה נראה לי פחות מעניין היום . . הם שרים יפה, מענג, מערסל, אז פשוט, תיהנו:

 

 

ובואו נישאר עוד שנייה במדיה דיגיטלית – יש לי שני ילדים מוכשרים ונפלאים, מיה אוהבת לקרוא ועומר (הבן) אוהב לעשות סרטי וידאו, "יוטיובר" מה שנקרא, הוא בן 10 ואלו טעימות ראשונות מעבודותיו, אם בא לכם להציץ, כאן, זה נראה לא רע בכלל, נכון . . . http://tinyurl.com/omerlev1

אימון קבוצת הערב "רצים עם אסף" – שבוע חדש, אימון קל, שיחות פורות ומעניינות על ביבי, גנץ, שרה ובכלל, תובנות של מלחמה – סולטן יעקב (זאביק ויואב ריגשתם) ובחיי שאת הניוז אני מתחיל לכתוב ביום שלישי. . יום לפני פרסום הידיעה המרגשת על השבת גופתו של זכריה באומל לאחר 37 שנה – מלא כבוד לחילי צ.ה.ל וזרועות הביטחון, הלב מתמלא גאווה ! !), שלום, אהבת ארץ וכל מה שהספיק לנו הזמן, שבוע נפלא לכולנו:

IMG-4075אימון ערב - רצים עם אסףIMG-4068

מגזין ריצה שבועי – בבקשה: 

 

אסף

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש