רצים, ספורטאים יקרים –

"פעולות תומכות" בריצה האהובה שלנו הינם פעולות חשובות ביותר על מנת ש . . כן, נוכל להמשיך לעשות את אשר אנו אוהבים לעשות, קרי: לרוץ ! ולכן, חיזוקים, עיסויים, תזונה ובכלל, שלווה, נשימות ואפילו וכמובן חיוכים הינם מהפעולות הכי חשובות שיש; שוב, "ריצה הינה כלה ביום חתונתה" ! קדמו לזה המון פעולות שעשתה זו – "המיועדת" על מנת לראות טוב כפי שהיא נראית ביום חתונתה. רוצה לומר, פילאטיס אחת לכמה שבועות הינה פעולה מופלאה לשיפור, שדרוג וטיפוח הגוף והנפש וכל שכן, כאשר יש מדריכה מופלאה כמו תמי שלנו  ! היה כיף גדול והקפידו לחזק "ליבה" בדיוק כפי שאנו משפרים ומחזקים שרירי בטן, רגליים וידיים – זה לא רק למען הטעם האסתטי, זה הרבה מעבר לכך; שבוע נפלא לכולנו וכמובן, פורים נפלא !

פילאטיס - רצים עם אסף

נראה נפלא דוקטור

נראה נפלא דוקטור

רצים עם אסף - קבוצת הבוקר בשיאה ~

                                                   "רצים עם אסף" – קבוצה הבוקר בשיאה ! חברים אתם בכושר מופלא ! לשמר, לתחזק ולהיות בשיא זמן רב ככל שניתן !

25f9fabd-d410-45f5-9887-6858607e5332

מוסיקה, תרבות, שפה, אומנות, גאונות :

אז הדרכים לא תמיד ידועות ומגלה לכם שגם לי הן לא תמיד ידועות; אבל מנסים, רצים – בתנועה, מתחדדים ולעתים גם נכשלים . .אבל היי, ניסינו – התמודדנו; שלום הוא אחד מאלו שמלווים אותי שנים עוד מ"טיול ליפו" (יושב כבר מהבוקר כל היום בבית . .) דרך "תפסתי ראש על הבר" (ובסוף לא עליתי איתה לדירה . .) עם "ילדים של החיים" (שכולנו, לפחות כל מי שלידי כן, "ילדים של החיים") ומשיח, כן משיח, עבודה שעשיתי בחטיבת הביניים כמתארת את מדינתו האהובה ושכל אחד יקבל את ההחלטות שלו האם הוא רוצה להמשיך לחכות למשיח או להיות משיח בעצמו, "הכוכב של החיים שלו", מסי ורונאלדו של החיים שלו; לשיקוליכם וברור שיש גם דרך אמצע, זוכרים – מאקייאוולי, תבונה, יכולת, מנהיגות ועבודה קשה – האחריות היא עלינו ! ("וירטו") וזאת על מנת שכאשר ה"פורטונה" – מזל "עוברים לידינו נשכיל לתפוס אותם".

היום נקבל את שלום במועדון הנפלא "בארבי" ומי שלא היה שם דחוף לצאת לשם וכן, לשתות משהו לפני ולא לנהוג חזרה ! "שער הברזל נסגר מאחוריי . .יצאתי לעולם הקר משוחרר על תנאי . .עליתי לבמה לשיר מחפש קהל. . וכן, אין חשש פותח דף חדש" ! היא באה עם הכנה באיפור של שד . . 3 ימים ללא שינה ועוד לא חושב . ." חברים, רק שלום חנוך יכול, קבלו, תפנימו, אין חשש, אל תפחדו מכלום ! ! אגב, על הגיטרה זה רוני פיטרסון, דיברנו עליו באימון האחרון עת הוא מתחיל הופעה עם כפפות על הידיים אשר אט אט מתחממות על הגיטרה המופלאה שלו; תיהנו, חזק, אהבה. וכן, "היא באה לביקור חטוף הלכה עם הכאב . . עומד על הבמה חשוף, מוכן להישרף" ושוב, אין חשש פותח דף חדש – שלום, תודה ! https://www.youtube.com/watch?v=JFZBYa9r1_o

a165cfd3-890e-4b70-8e6d-94adb5f4becb 4663118c-d998-4609-be73-d958ef54da35

אנרגיה מעולה, ניוז שבועי – בבקשה: 

אסף

 

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש