תזונה! תזונת ספורטאים!

מקצוענים! כאלו שמסיימים אימון ובאים ומסתכלים על "הקלטת" על הביצועים שלנו, על קבלת ההחלטות ברגעי הסיום ועל צלמי הפפרצי שמחכים לנו בתום האימון . . כן ? גם לכם יש כאלו רגעים ? אז זהו, זה כנראה לא יקרה ובכל זאת, אנו מנהלים אורח חיים ספורטיבי ככל שניתן ובאמת משתדלים לעשות דברים טוב יותר, נכון יותר ומדויק יותר. ובדיוק כאן נכנס האלמנט אשר מגביל אותנו, מאט אותנו ופוגם לנו בביצועים: תזונה!

העיסוק – התחביב שלנו: "ספורט כדרך חיים" – כאן! עכשיו! ולאורך זמן = מחויבות! מחייב אותנו להיות חדים ומדויקים בפעילות שלנו, הריצהלהיבט התזונתי השפעה דרמטית על הביצוע הספורטיבי שלנו בריצה~ כאן, קראו כאן על תחליפי סוכר ושוב, תנו דגש על כמות החלבון – מהחי או מהצומח אותה אתם צורכים וכל שכן, בקיץ, על קצב איבוד הנוזלים והשלמתם – הן בתוך האימון והן לאחריו.

קבוצת ריצה - חיוכים ולאונצ'ים זה הכי חשוב לדרך!

קבוצת ריצה – חיוכים ולאונצ'ים זה הכי חשוב לדרך!

רכיב הכוח בפעילות גופנית; חייבים לתחזק ולשמר; במידה

רכיב הכוח בפעילות גופנית; חייבים לתחזק ולשמר; במידה

ליקויי התזונה של כולנו נוכח "תרבות השפע" באים לידי ביטוי היטב עת אני שולח אליכם סרטונים של תקופות "פחות עשירות" – נניח שנות ה 70 של המאה הקודמת ואז אתה פשוט לא רואה אנשים עם עודף משקל . . והנה כמה עשרות שנים עברו וכולנו במלחמה זו אחרת עם דימוי גוף, עם תחושה לא נוחה וכן, גם עם כמה ק"ג מיותרים שחלקם נוספו בצבא, חלקם אחריי החתונה וחלקם מלחציי החיים וכן, אימון מנטאלי יודע לספק פתרונות גם לתחושות אלו וזאת מעבר לפעילות הגופנית אליה אנו מחויבים וזה כידוע לכם מפתח לחיים! 

אז, מצרף אליכם את הדגשים של התזונאית המצוינת מירי חדד על תזונה ש"מסביב ובתוך האימון" ואנא זכרו את הכלל שלי שלפיו הרבה יותר קל לחסוך קלוריות מאשר לשרוף אותן וכן, אני יודע שממש קל לכתוב זאת כאשר אני שבע ולשמאלי כוס אספרסו ומימיני תפוח עץ טוב ומילקי (ממש לא טעים) שהילדים שלי לא אכלו ואני לא רוצה שיתקלקל אז אני אוכל – חייב להפסיק עם ההרגל המגונה הזה (פעם היכרתי מישהי שהייתה אוכלת את כל הפירות המקולקלים – אלא שמתחילים להרקיב כדי לא לזרוק לאשפה ביום המחרת .  .אנחנו כבר לא בקשר חח)  וכן, הכול בסדר, כולנו מתמודדים עם נושא התזונה בדרך זו או אחרת ושוב, היו גאים בגופיכם תמיד! גם כאשר אתם מרגישים מיליון דולר וגם כאשר קצת פחות. . .

כוח בשילוב ריצה בשרון - אימון קבוצת הערב

כוח בשילוב ריצה בשרון – אימון קבוצת הערב

קבוצת ריצה - אימון הערב רצים בשרון

כמעט לבסוף, עוד 215 יום, 31 יולי 2020 06:23 בבוקר, יום שישי, אעמוד שוב על קו הזינוק לתחרות איש ברזל הקשה בעולם – כמובן, ישראמן לאורך ציר 10 – 12 הקיצוני של הרי אילת; כלקח מרכזי של שנים עברו שהתחריתי שם הגעתי למסקנה בעצה אחת עם מאמניי שאני כבד מדי ועליי לתת דגש מחודש על תזונה נכונה ומדויקת שכן, זה "בולט מאוד בעליות" וכאן יהיה המפתח שלי ולשם שינוי אני מתאמן עכשיו ברצינות ועם תוכנית אישית מסודרת; אז נכון לבוקר זה אני 79.2 ק"ג ועד התחרות עליי להשיל 3 ק"ג על מנת להיות במיטבי וכן, לסגור את החוב הפתוח שלי עם העלייה ופנצ'ר בק"מ 130 ולעשות תחרות איש ברזל כמו שצריך!

וממש לבסוף, תרגישו חופשי להגיב גם בעילום שם – נושא קצת רגיש בכל זאת ובכל זאת עוד מילה: דיאטה בצרפתית זה אורח חיים! אוקיי, רק שיהיה בהיר ונהיר לכולנו.

החופש לבחור~ לרוץ!

החופש לבחור~ לרוץ!

שיר – קצת תרבות:

כן, האומן הזה אתנו כבר הרבה שנים ולא מעט הוא מתארח אצלנו ומה אגיד לכם, כמו יין טוב הוא נותן בראש עם חבר'ה צעירים ובכל פעם זה טוב יותר. ניל, בבקשה ואולי קצת לפני, לקוראים הוותיקים, חובבי ז'אנר הגיטרות והמילים החותכות כסכין את הלב, תקשיבו לו: "צבעוניות ברחובות – שחורים ולבנים, אישה שתהיה מוכה באמריקה הגדולה ועוד ילד שלא ילך לבית ספר ולא יזכה לאהוב ו / או להיות "קול" ובכל זאת ואולי למרות זאת! ! תמשיכו לעשות רוק אנד רול בכבישים הפתוחים! ! וכ"א שייקח את הרוק לאן שהוא רוצה – גלישה, ריצה, מטקות, נגינה וכדומה, רק להיות, "לבעוט", לנשום, לחיות. 

יש לי עוד מיליון דברים לומר על שיר זה המלווה את חיי (דיי מזכיר את "מחכים למשיח" המתאר את מדינת ישראל שלנו) אותו היכרתי עת הייתי חייל והיינו ישנים עם נעליים הרבה פעמים וזו ההרגשה הכי ז _ ן שיש כאשר אתה אשקרה ישן עם נעליים, דרוך, טרוד, חצי עין פקוחה והווייתך בין חלום למציאות ורק תחושת השליחות משאירה אותך ער ודרוך וכן, יאנג ("הזקן") תמיד מצליח להעביר לי את תחושת השייכות, האנרגיה, "הצעירות" וה keep on שכן, אין דרך אחרת. יאללה, תיהנו, אל תוותרו, יאנג בבקשה:

תסתכלו טוב, תיכף כבר לא נשארים אומנים מחויבים שכאלו . . . היי, הוא בן 70 ! דוגמא, מופת, יוצר, מנהיג, מחויב, מתמוגג ממה שעושה אה וכן . . . יוצא כבר כמה שנים עם האישה היפה בעולם: דריל האנה. שאפו יאנג

אימון שישי משובח שלכם! "ההתקפות בעלייה" מופלאות ושאפו לכם . . כולל למי שלא הצטלם.
כנרת טל מאיר

כנרת טל מאיר – ספורטאית! מחויבת, מדויקת וברור, תמיד מחייכות!

רצים עם אסף

אסף לב

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

 

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

 

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

קבוצת ריצה בכפר - סבא