16 שנה לערך גיל 50 רודף אחריי ואני בורח, מחליף זהויות, מקצועות, מחשבות, הרגלים, דירות, סטטוסים ונשאר נאמן לדברים שהם מבחינתי האבן דרך – בוחן של חיי: משפחה וחברים וכמובן הספורט שכה עושה לי טוב. הייתה לי שנה דיי מתעתעת ותוכניות שהכנתי ועמלתי עליהן לא יצאו לפועל ומצאתי עצמי "מחשב מסלול מחדש" – ביטוי של לפלפים, לא כל הזמן צריך להפעיל וויז, צריך לסמוך על עצמנו ועל החברים והחברות שמלווים אותנו ! ! אז בכל אופן, זה מגיע ואני כאן – בריא וחזק כפי שלא הייתי מעודי ובעוד כ חודשיים אחגוג גיל 50 וכמובן שעלתה השאלה איך חוגגים ? ?

כמה חופשות (פחות בא לי כרגע . .) וכמה מרוצים (רובם נטולי רוח תחרותית וזה פחות מדבר אליי) נבחנו עד אשר קפצה ללבי ונשמתי המרוגשת המילה הכה משמעותית הזו בחייו של כל טריאתלט שחי ונושם את התחום שלנו: ברור, ישראמן! אילת! התחרות הכי קשה בעולם של מסגרת איש ברזל!

 תחרות 3 שלי של איש ברזל, כ 4 ק"מ שחייה, 180 ק"מ אופניים ומרתון ומי שלא יודע כמה זה מרתון אנא לפתוח ויקפידיה . . . אחת הייתה באילת והייתה מעולה זולת הפנצ'ר שאיים לנפץ את רוחי עת הגעתי "לנקודת קצה" ברמת ההתאכזרות של היושב במרומים (כן, הודיתי כבר בעבר שבכיתי שם, למעלה, לבד . .) אליי ומיד לאחריה תחרות מדהימה של איש ברזל הולנד – אלמרה (בסרטון: 8 השניות המרגשות בחיי. . תקשיבו לכרוז . . אסף מישראל . . רק אני והגרמני המאפן שהיה לידי כל הק"מ האחרונים יודעים כמה נלחמתי כדי לא להגיע ל 12 שעות ..) רק מה, ירד שם גשם וספורטאים ישראלים, מזרח תיכוניים שכמוני פחות טובים ברכיבה בגשם. מה שאומר שתחרות זו אמורה להיות הכי מהוקצעת, מדויקת וטובה שלי; אני מכיר כבר כמעט את כל הקשיים ומודה שאני מרגיש נהדר כיום, גופי, נפשי ותעסוקתי.

כן, התעסוקה שלי, אימון מנטאלי וגופני היא כזו שזה "דרך חיים"! דרך חיים מחייבת ומאתגרת . . כן, זה טיפה מלחיץ שכן, אתה כמו לוליין בקרקס, אתה חייב כל הזמן לשמור על כושר, גזרה, גמישות ותפקוד תחת לחץ ועומס שכן, בדיוק בעבור זה אתה שם בעבור הספורטאים שלך ומהמון היבטים אתה צריך לאתגר גם את עצמך על מנת לשמור על עצמך חי! חי את חלום הספורט, חי את מאסלו – "הגשמה עצמית" ובכלל חי את החלום, חי את החיים!  וכן, אני עושה תחרות על מנת לשפר ולהשתפר משנה שעברה! זו לא תחרות חברתית, זו תחרות תובענית ובסיומה (גם אם הכי אבקש חיבוק . .) הרי שכל אחד (כמעט – אולי אמא שלי לא) ישאלו: "כמה עשית" ?

איש ברזל, "ישראמן" - ינואר 2020 - כחצי שנה ליעד; "על זה"

איש ברזל ("ישראמן") – ינואר 2020 – כחצי שנה ליעד; "על זה"

אני רוצה לעשות תחרות טובה ולמי שלא בקיא בחומר, "איש ברזל אילת" מוגדרת כאחת הקשות בעולם כולו (אגב, חצי איש ברזל שם גם כן מטורף – קצבים גבוהים יותר)! נוכח הטיפוס על ציר 10 / 12 גדר הגבול בין ישראל למצרים וכל שכן, נוכח הרוחות התובעניות אשר "תוקפות אותך" בגבהים אלו ושם, כן, בדיוק שם: בורא עולם, האופניים שלך, נשמתך והביצים שלך. אני אעשה תחרות טובה, אני מרגיש את זה. אני זקוק לפחות שעון אימון (המיומנות כבר חלק ממני), יש לי את האופניים הכי טובות העולם: ארגון 118 – תודה רבה עופר וכל צוות מוטו אופן ואת ציוד השחייה הכי מתקדם בעולם מבית "דוגית" וברור עטפתי את עצמי באנשי מקצוע משובחים שיותר מהכול הם מלווים אותי כבר כמה שנים ויודעים ומודעים ליתרונות שלי כמו גם לחסרונותיי הרבים – ראובן מילמן ו טל שחר.

מעבר לכך, יש לי את כל החברים המקסימים שלי ואת החברים שלי לקבוצת האנשים הכי איכותית שאליה אני משתייך ואפילו אני בעצם הקמתי אותה חחח ומאמן אותה כבר למעלה מעשור . . . "רצים עם אסף"; תודה ואהבה לכולכם, בחיים לא אשכח את הליווי שלכם, הפיזי – אלו שהיו עמי ואלו שנתנו רוח גבית מהבית.

זהו, מה עוד אגיד – קדימה, להתחיל להתאמן, מלא זמן כבר שלא שחיתי מעל 1 ק"מ מבלי להגיד שמשעמם לי ואז אני חוזר למנטרה משובחת זו התלויה ב בריכת שחייה במרסיי, כמו גם, על המחשב שלי: "10 דברים שלא מצריכים שום כישרון" וכמה שזה חכם ואגב, אישית – שיפרתי שם המון דברים אצלי, למשל: BEING COACHABLE ואז, האומנות של כל "תוכנית אימון אישית" ליעד שכזה: לחבר את כל הקצוות: תזונה – משקל, עוד אימוני ריצה, יכולת תחרותית ליום נתון וכן, צעד אחריי צעד, בהקשבה, שלווה והמון המון אהבה. 

כישרון זה רק נדבך אחד בדרך הספורטיבית שלנו, החשוב זו המחויבות, הדרך והאמונה שלך בחיבור כל הדברים הללו

איש ברזל! כישרון זה רק נדבך אחד בדרך הספורטיבית שלנו, החשוב זו המחויבות, הדרך והאמונה שלך בחיבור כל הדברים הללו וכמובן: החיבור לחיים!

שיר ונלך ? יאללה . . .השיר שאני הכי אוהב של האומן שהכי מדבר אליי, אחשלי, דייב גרוהול, מתופף נירוונה בדימוס וסולן ומנהיג "פו פייטרס" (עצם בשמיים – בביטויים של מלחמת העולם השנייה – ובלתי מזוהה – הייתי בצבא ב נ.מ שזה נגד מטוסים) הלהקה האהובה עליי בעשור האחרון ושימו לב איך הוא מדבר אלינו, הקהל, איך הוא מרגיש אותנו ונינוח עמנו, כמה שזה מרשים. יתר על כן, נסו להקשיב למילים ובכלל, לדיאלקטיקה עם הקהל . . רוצים לשיר אתי ? כולם רואים / מרגישים אותי . . בזמנים שכאלו אתה צריך ללמוד לחיות מחדש . . בזמנים שכאלה אתה צריך ללמוד לאהוב מחדש . . גם שאני כרגע חצוי . . אתה צריך להחליט האם להיתקע במקום או לרוץ ? גאוני נכון – אז החלטתי: שוחה, רוכב ורץ – אל תפסידו החל מדקה 26 ועד 28 בסרטון: איש ברזל! iron man 

אוקיי שיר – דיברתי מספיק: דייב בבקשה, הבמה שלך: 

אוהב מאוד ייחודיות אבל אתו הרגשתי מספיק נוח להזדהות ולהעתיק ממנו את קעקוע זרוע שמאל, בכיף שלי

אסף לב – איש ברזל 3 בדרך . . .

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש