"רצים עם אסף" – ממשיכים; שולטים על מה שיש לנו שליטה ומקבלים את מה שאין לנו שליטה עליו ונזהרים – כן, לא שאננים אבל גם לא מפחדים ולא עוצרים!! גאה בכם ואוהב אתכם! צילמנו טיפה ל פייסבוק, האנרגיה עוברת קצת חלקית – הקסם האמיתי זה להיות שם – כאן בעשייה ובתנועה! Doing!! למתאמני הקסומים על הרצף האוטיסטי אל תתביישו לחייג אליי גם מהבידוד אני תמיד כאן. . לפעילות גופנית, שיחה או לשלוח שיר מדליק.

אימון יום שני – יש קצת פחות לחץ, חלקנו לא עובדים, ילדים בבית, משוחרר יותר; אימון אצטדיון עובר לשטח פתוח ושוב, אני ממש גאה בספורטאים שקצת פצועים ומגיעים לאימון, חווים אתנו, את האנרגיה, התנועה והכרת התודה על כל הטוב הזה:

צביקה שפיר תומר צבר - רצים עם אסף

צביקה שפיר תומר צבר – רצים עם אסף

קבוצת ריצה

קבוצת ריצה – שנה 11 לקיום הגאה שלנו~

בוקר טוב לרצים - לוחמים!

בוקר טוב לרצים – לוחמים! קבוצת ריצה מוקדם בבוקר!!

דני ארז - אימון אישי; אפשר להמשיך עם הפירות יבשים מאימון הבוקר

דני ארז – אימון אישי; אפשר להמשיך עם הפירות יבשים מאימון הבוקר – היין ברקע זה מאתמול חחח

סרטון של האימון: רבע שעה קל, 6 פעמים 1 דקה לחיזוק המערכת העצבית, מנוחה, טמפו, תרגול מהירות ונחישות בעלייה, מנוחה, ירידה – תרגול מהירות ומהירות! שכחתי משהו ? הספקנו דיי הרבה; בוקר טוב ספורטאים – לוחמים: 

"רצים עם אסף" שוב, גאה בכם!!

תרבות !

אין יותר תרבות מזה; יש לי הרבה מכרים שיש להם המון בחיים והם לא בטוחים כמה זה מספיק; עד לאן לשאוף, כמה עוד לרצות וכמה, כן וברור לכם, כמה צריך על מנת להיות מאושרים. כמה זה כמותי כן – בדרך כלל מתקשר לכסף והאמת, לי אין תשובה ובטח לא היום ומודה שגם לי לא קל ואני נלחם על מנת להתחבר ל"המון זה" שיש לי וזה רוב הזמן מסתדר לי. השיר הזה כאילו לקוח מתקופה אחרת ובכל זאת הוא מלא קסם בתוך תקופת שבלול, לול ומציצים בימים שבהם שחקן הקבוצה, הכוכב היה מעשן סיגריה ואז עולה למגרש. . אז קבלו את הקסם הזה ותלחמו ברור על האושר~ הכסף כבר יגיע והכל יהיה בסדר, כך שמעתי, קראתי . . . אריק בבקשה, נוח על משכבך בשלום ותודה על כל אבני החן והקסם שהותרת: 

בני פורמן

 "עיניים גדולות" ולא אוותר לכם כדי שתראו גם את הקסם הזה – כך זה היה פעם, אמיתי לגמרי: 

אריק איינשטיין

אימון יום רביעי – ראשי המדינה מהדקים את הסגר ואת ההנחיות של קירבה ומה לעשות ומה לא לעשות . . . דוד, כנרת, צביקה, דנה ואנוכי רצים בכיף את הקפת כ"ס ובקצב נוח של קצת מעל 6 דקות לק"מ (רציתי 06:30 ובכל זאת יצא טיפה מהר מדי), חוזר הביתה, הכול שקט, המקרר שלי מלא אור . . כותב קצת, קורא קצת, אלך לישון מעט ואז "אניע שוב את היום", נראה לאיזו מציאות, בוקר טוב.

תוכנית אימון (דינמית בהתאם להנחיות המדינה) קבוצת ריצה!

 

תענוג, תודות והמשך ימים בריאים, נעימים ופוריים,

אסף לב – "מאמן לחיים"בני נוער ובוגרים על הספקטרום האוטיסטי

מאמן מנטאלי Mental training, מאמן טריאתלון – ליצירת קשר לחצו כאן

הצטרפו אלינו בפייסבוק – בוקר חג אצלנו 

asafrunners@gmail.com

ערוץ היוטיוב ונשמח לקבל תגובות על הסרטונים

ויש גם instagram מדליק

"רצים עם אסף" – תעשו ספורט – זה עושה טוב, לכם ולעולם

8993137 – 052

לוגו חדש